Eğitim Araştırma Tüp Bebek

CloudCloud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
578
157
32
Merhaba 2 kez gebelik geçirdim birini geçen sene 5 aylıkken kaybettim 1 senedir tekrar olsn istiyoruz malesef sonuçlarımızın hepsi temiz çıkmasına rağmen gebelik gerçekleşmedi tedaviye de başlanamadı bir gittiğim doktora bi daha randevu bulamıyorum hepsi her seferinde farklı şeyler istiyor bgn tekrar gittim başka bir doktora bu şekilde çok zaman kaybedeceğimi direk araştırma hastanesi tüp bebek servisine gitmemi söledi bu şekilde giden var mı nasıl bir yol izlediniz (ben antalyadayım ama sanırım her merkezde süreç aynıdır)

Ben geçen ay basvurdum. 1gününüzü komple evrak muayene işlerine ayırın. Daaha hala evrak topluyoruz. İlk adetin 2.günü kan testini götürdüm bişey demediler. Önümüzdeki adette telefonla ara dediler. Hiçbi açıklama yok görevlilere hemşirelere soru soruyosun sanki sokaktan geçen vatandaş gibi hiçbişeyden haberleri yok. Saçma sapan her tahlili istiyolar. Resmen süreci uzatmak için ellerindem geleni yapıyolar

Yaa ciddimisin direk tüp bebek için mi gittiniz ben henüz ilaç bile kullanmadm daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…