Eğer bir gün anne olursan nasıl bir çocuğun olabilir?

SEN ÇOK TATLI BİR ANNESİN !!!
SENİN KIZINNN DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZZ !!! BUNU SEN BASARDIN CANIMM KIZINA ÇOK SAHİP ÇIKTIN VEE BU KUİZİN EN GÜZEL ANNESİ SEN OLDUN DİEBİLİRMM !!
:asigim: :asigim: :asigim: anne oLmayı çok istiyorummm :asigim:

SENİN KIZINNN DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZZ !!! BUNU SEN BASARDIN CANIMM KIZINA ÇOK SAHİP ÇIKTIN VEE BU KUİZİN EN GÜZEL ANNESİ SEN OLDUN DİEBİLİRMM !!

ahh öncebi hamile kalsamda sonuda böyle olsa keşke:))

daha anne deyilim ama olsun bunları görmek güzel oldu:ecrin_bebek:

AYYY AYYY AYYYY :asigim: :asigim: :asigim:

SENDE FARKLI BİRŞEYLER GÖRDÜMM EVETT BELKİDE İKİZ
TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!!

Yaramaz bir bebeğim olabilirmiş.Ben ona asla kızamazmışım...
Allah'ın kadınlara bahşettiği en güzel şey zaten anne olmak.Umarım bir gün sahiden anne olurum.

ayyyyyyyyy ayyyyyyy çok duygulandımmmm

ben bütün soruları cavapladım ve sonucu göreyim dedim ama göstermiyor... üye mi olmak lazım acaba..

Sen çok tatlı bir annesin !!!
Senin kızınnn dünyalar güzeli bir kızz !!! Bunu sen basardın canımm kızına çok sahip çıktın vee bu kuizin en güzel annesi sen oldun diebilirmm !!

Allah banada anne olmayı nasip eder inşallah bigün..

Son düzenleme:

banada bu çıktı:)

dünyalar güzeli bir kızım var zaten çok şükürrr:)

Sende farklı birşeyler gördümm evett belkide ikiz
tek kelimeyle sende çok farklı birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisin ve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagına inanıyorumm ve senii alkışlıyorum !!!

:teytey:

Sende farklı birşeyler gördümm evett belkide ikiz
tek kelimeyle sende çok farklı birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisin ve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagına inanıyorumm ve senii alkışlıyorum !!!

Senn çok fedakar bir anne olabilirsin !!
Sen ilerde anne olursan çocuguna çok önem vericeksinn !! Onun için yapamacagın birşey olamıcak çünkü sen onun için yaratılmıssın ve bebegin senin dünyannn !!!

ÇOK TATLI BİR BEBEK VE MÜKEMMMEL BİR ANNESİNN !!!
GÜNÜN BİRİNDE ANNE OLURSAN ÇOK TATLI BİR BEBEĞİN OLCAK !! SEN HAYATINI PAYLAŞACAĞIN BİRİYLE ÇOK TATLI BİR BEBEĞİN OLABİLİR !! VE SENDE MÜTİŞŞ BİR ANNE OLABİLİRSİNN !! SENİ TEBRİK EDİYORUM...
bu çıktı allahım isteyen herkese versin benim gibi.

SENDE FARKLI BİRŞEYLER GÖRDÜMM EVETT BELKİDE İKİZ
TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!!

aahh rabbim hayırlı sağlıklı olsun gelsin bir an evvel annesi babişkosu gözlerimiz yolda kaldı haydi annecik gel bize...bak alkış aldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…