Eğer bir gün anne olursan nasıl bir çocuğun olabilir?

ÇOK TATLI BİR BEBEK VE MÜKEMMMEL BİR ANNESİNN !!!
GÜNÜN BİRİNDE ANNE OLURSAN ÇOK TATLI BİR BEBEĞİN OLCAK !! SEN HAYATINI PAYLAŞACAĞIN BİRİYLE ÇOK TATLI BİR BEBEĞİN OLABİLİR !! VE SENDE MÜTİŞŞ BİR ANNE OLABİLİRSİNN !! SENİ TEBRİK EDİYORUM...

sonuç bu işte inaşllah rabbim inşallah diyorum:::))

SENN ÇOK FEDAKAR BİR ANNE OLABİLİRSİN !!
SEN İLERDE ANNE OLURSAN ÇOCUGUNA ÇOK ÖNEM VERİCEKSİNN !! ONUN İÇİN YAPAMACAGIN BİRŞEY OLAMICAK ÇÜNKÜ SEN ONUN İÇİN YARATILMISSIN VE BEBEGİN SENİN DÜNYANNN !!!

doğrudur.kedilerime çocuğum gibi davranıyosam çocuklarıma nasıl davranırım acaba?a.s

sen çok tatli bir annesin !!!
senin kizinnn dünyalar güzeli bir kizz !!! Bunu sen basardin canimm kizina çok sahip çiktin vee bu kuizin en güzel annesi sen oldun diebilirmm !!

GÜNÜN BİRİNDE ANNE OLURSAN ÇOK TATLI BİR BEBEĞİN OLCAK !! SEN HAYATINI PAYLAŞACAĞIN BİRİYLE ÇOK TATLI BİR BEBEĞİN OLABİLİR !! VE SENDE MÜTİŞŞ BİR ANNE OLABİLİRSİNN !! SENİ TEBRİK EDİYORUM
banada böle dedi

SEN ÇOK TATLI BİR ANNESİN !!!
SENİN KIZINNN DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZZ !!! BUNU SEN BASARDIN CANIMM KIZINA ÇOK SAHİP ÇIKTIN VEE BU KUİZİN EN GÜZEL ANNESİ SEN OLDUN DİEBİLİRMM !!

kızım bak çok şanslısın... ve benim canımsın...

Sen çok tatli bir annesin !!!
Senin kizinnn dünyalar güzeli bir kizz !!! Bunu sen basardin canimm kizina çok sahip çiktin vee bu kuizin en güzel annesi sen oldun diebilirmm !!

SENDE FARKLI BİRŞEYLER GÖRDÜMM EVETT BELKİDE İKİZ
TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!!

ayy çok isterim ikiz olmasını,benim eşimde ikiz çünkü

Senin kizinnn dünyalar güzeli bir kizz !!! Bunu sen basardin canimm kizina çok sahip çiktin vee bu kuizin en güzel annesi sen oldun diebilirmm !!

TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!!

İnşallah:)

Sende farkli birşeyler gördümm evett belkide ikiz
tek kelimeyle sende çok farkli birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisin ve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagina inaniyorumm ve senii alkişliyorum !!!

SENİNKİ KIPIR KIPIR !! NE YAPSADA SEN ONA KIZAMIYORSUNN VE BUNUN İÇİN BEEBGİN KENDİNİ ÇOK ÖZGÜR HİSSEDİYORR EGER ANNE OLURSAN ÇOK ÖZGÜR VE YARAMAZ BİR BEBEGİN OALBİLİR !!
bende öyleyim zaten anasına bak oğlunu al aa bak yine oğlan dedim Allah söyletio :)) erkek istiyorum esmer bir erkek bebek inşallah...

[ı]sen çok tatlı bir annesin !!!
Senin kızınnn dünyalar güzeli bir kızz !!! Bunu sen basardın canımm kızına çok sahip çıktın vee bu kuizin en güzel annesi sen oldun diebilirmm !![/ı]

SEN ÇOK TATLI BİR ANNESİN !!!
SENİN KIZINNN DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZZ !!! BUNU SEN BASARDIN CANIMM KIZINA ÇOK SAHİP ÇIKTIN VEE BU KUİZİN EN GÜZEL ANNESİ SEN OLDUN DİEBİLİRMM !!

yağ çekmiş olabilir şüphelendim

GÜNÜN BİRİNDE ANNE OLURSAN ÇOK TATLI BİR BEBEĞİN OLCAK !! SEN HAYATINI PAYLAŞACAĞIN BİRİYLE ÇOK TATLI BİR BEBEĞİN OLABİLİR !! VE SENDE MÜTİŞŞ BİR ANNE OLABİLİRSİNN !! SENİ TEBRİK EDİYORUM...

İNŞALLAH :Saruboceq:

Son düzenleme:
çıkan sonuç bu hayırlısı olsun herşeyin inş:Saruboceq:

TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!! banada bu çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…