egenin ilk balayı oteli dora beach marmaris

Ovaras

Elhamdülillah,şükrün başıdır.
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
264
79
kızlar balayını dora beach te geçiren var mı? memnun kaldınız mı?

hizmet kalitesini bilmem ama denize sıfır özel geceler falan düzenliyorlar yürüyüş yaparken görüyoruz hoş romantik bi ortama benziyor loş mor ışıklar falan :)

sağol cnm bilgin için umarım güzeldir. hiç giden yok mu dora beache acaba

diğer otellerden farkı ne acaba, fotoğraflardan bahçesi, havuzu dar gözüküyor gerçekte öyle mi?

evet havuz küçük biz balayı konseptli bir otel olduğu için gittik fiyatı da uygun gelmişti yemekleri falan lezzetli plajı kum ama denize girerken 1-2 metre çakıllı ama o da marmarisin her yerinde öyle bahçesi de çok büyük sayılmaz ama çok küçücük de değil yine de daha güzel oteller de bulunmaz değil tabi

odaları nasıl peki resimleri çok güzel görünüyor gerçektede öyle mi?

umarım öyledir cnm kırmızılardan ayırttık inş. göründüğü kdr güzel olur ben fotolara bayıldım. buarada bı kaç özel soru sormak istiyorum. balayı konseptinde olan akşam yemeği sadece bır defaya mı mahsus yoksa kaldığımız her gece için mi?

şu hint restoranı gibi olan yerdeki yemeği diyorsan evet bir defa olması lazım

şu hint restoranı gibi olan yerdeki yemeği diyorsan evet bir defa olması lazım

konsept içinde iki yemek yazıyor ayrı ayrı demek ki sadece iki gece akşam yemeği var ozmn saçma olmuş biraz :s

evet olabilir ben dün baktım sitesine mor odaya da jakuzi koymuşlar geçen yıl yoktu benim kendi evimde olduğu için pek sallamamıştım ama balayında güzel olabilirdi :)

şuan nerdeyse bütün odalarda var bende balayında hoş olur dıye düşünüyorum birde bizim gireceğimiz evde olmayacaktır büyük olasılıkla inş. kendi evimize yaptırabiliriz :)

şuan nerdeyse bütün odalarda var bende balayında hoş olur dıye düşünüyorum birde bizim gireceğimiz evde olmayacaktır büyük olasılıkla. inş. kendi evimize yaptırabiliriz :)

bende buraya balayına gitmekistedim sizce güzelmi çok heyecanlıyım

arkadaşım gittin mi bilmiyorum ama ben çok çok memnun kaldım. bi kere oda çok güzeldi. çalışanların çoğu iyiydi, ilgi alaka süper. hemde sadece balayı çiftlerine değil tüm müşterilerini memnun etmek için uğraşıyorlar. odalar sürekli temizlendi, havlularımız hergün değişti. yemek konusunda tereddütlerimi belirtmiştim ama sadece 2 gün değilmiş tabiki 2 günü özel hazırıyorlar. hint restaurantında bir akşam yemeği çok zevkliydi ve bir akşam odamızda romantik bir yemek çok hoştu. gerçekten çok güzel düşünülmüştü herşey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…