Ege üniversitesinde ikili test

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
arkadaşlar ben yarın 13.haftaya başlıyorum doktorum sigortamız olduğu için boşu boşuna ücretli yaptırma seni ege üniversitesine sevk edeyim testi orda yaptıralım dedi öğrenmek istediğim özele gidipte test orda yaptıran varrmı ve sevk olduğu için gün içinde yapılıyomu çünkü öğrendiğim kadarıyla gün içinde 20 hastaya falan bakılıyomuş bana yardımcı olursanız çok sevinirim :CüvCüv:

canım bende egede yaptırdım ikili testimi ve ense ölçümünü bir yakınım var orda önceden randevu aldı sonra kan verdim ve ultrasonla bebegimin ense ölçümü yapıldı dogum hanede girdim ultrasona valla orada heyecan bastıki sorma ama bebegimi ilk defa orada gördüm daha önce hep kese halinde ve kaşlp atışı varmı diye bakılıyordu kanı kendim kan merkezine verdim ve almaya giderkende kendim gittim başkasına verilmiyor çünki ama güvenilr bir yer emin olabilirsin dışarıya neden o kadar para veresinki umarım yardımcı olmuşumdur

saol canım bende randevu alınıyo diye duymuştum ama ben kendi doktorumda yaptırdım onlarda ankaraya gönderiyolar sonucu yarın öğrencem inşallah bi sorun yoktur ensesini ölçtü normal dedi 1.3 cm miş allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…