Göz Makyajı ÉEOSE kaş ve kirpik serumu

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Babydustt

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
2.116
2.445
Bayanlar ÉEOSE kaş ve kirpik serumu kullanan var mı aranızda sitenin reklamları arasında gördüm ilgimi çekti açtım baktım her eczanede satılıyormuş. 93 lira ucuz değil ama işe yarıyorsa değer Bol bol kirpik yapıyormuş yaaaaa Gerçi hiç inanmam böyle internet üzerinden reklamlara ama sormadan edemedim. Lütfen kullanan varsa bilgilendirsinler

Eşim kullandı.hiç bir işe yaramadı.zaten eczanelere gelen bir yazıda bu tarz kaş kirpik ilaçlarının işe yaramadığı yazıyordu.yağ karışımları sürün daha iyi.

Eoseyi bir şişe bitene kadar kullandım.(küçük bir şişesi var ama yine de uzun bir süre gidiyor.)Etkisine gelince;3. haftadan sonra üst kirpiklerimde bir uzama oldu.Bu bir müddet devam etti.Ama alt kirpiklerimde nedense aynı etki olmadı pek.Üst kirpiklerde uzama ilk zamanlar dediğim gibi 3. haftadan sonra başlayıp bir müddet devam ediyor.Am alt kirpiklerime hiç faydası olmadı gibi birşey.Ben uzamasından çok alt kirpiklerim çok az olduğu için gürleşmesini istiyordum ama hiç gürleşme olmadı.Üst kirpiklerin uzaması da ilk başlarda biraz daha hızlıyken bir müddet sonra duruyor.Yani öyle aman aman dışarıdan farkedilecek kadar abartılı bir uzama da yok.O yüzden ben de ürün bitince tekrar almadım.Beğenseydim devam edecektim.Kısacası parasına göre değmez.Aynı etkiyi yapan çok daha ucuz ürünler var.Tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar benim kaşlarımda seyreklik sorunu var,bu serum kaşlarımı gürleştirmede işe yararmı sizce? Yada kaşların gürleşmesi için önerisi olan varmı?

Ben kirpiklerimi tamamen kaybettim gitmediğim doktor kalmadı.Artık tek çare kendim araştırmaya başladım internetten LUMİGAN diye bir damlanın kirpikleri çok çabuk uzattığını ve işe yaradığını duydum.İlk etapta bu damlayı almakta tereddüt ettim çünkü gaz tansiyonu için kullanılan bir damlaydı ve gözlerde renk açılması vs. etkiler kalabiliyordu.Bu damlayı son kontrolümde cilt doktoruma sordum o da göz doktoruna muayene ettirerek bu damlayı başladı.Damla çok güzel kirpiklerimde 1 ayda etki gördüm o kadar uzadı ki gözümün içine girecek kadar, fakat dökülen kirpiklerimi hiç çıkarmadı.Eğer gözlerinde ufacık daha olsa kılcıklar varsa bu damlayı doktor kontrolünde tavsiye ederim.
İnşallah bende kirpiklerimin çıkması için başka dermanlar bulurum

Ben eeoseyi 17gundur kullanyrm kipriklerm cok seyrek rimelle dahi kaç kat ust uste surerek zar zor uzun durduruyodum.Eeose bukdr ksa zmanda kiprklermde uzama ypti bunun farkndaym cnku iyi bir gözlemcym.en yuksek snucu 4.hafta veriyormuş hrkse tavsye edrm verdgm paraya degdi.Artk rimeli tek kat surmek bana yetick sanrm:)

ben 5 aydır kullanıyorum gercekten ışe yarıyo ama bıraz kışıylede alakalı sanırım benım öncedende seyrek değildı fazla frımel kullanmaktan arası açılmıştı doldurdu bu ara duzenlı kullanmıyorum eskı halıne fılanda dönmedı yanı kırpıgınız sıktı ve dokulduyse sanırım daha çok faydası oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…