ee okul bıtıyor ne olacaksın sorusundan nefret edıyorum

üniversite sadece meslek edinmek için okunmaz; bunun için meslek yüksek okulları var.. üniversite insanın ufkunu açar, bilimsel düşünmeyi, sorgulamayı, yaratmayı öğretir.. tarih son derece güzel bi bölüm, bence sana çok şey katacak hangi mesleği yaparsan yap..

sana öyle soranlar da ne yazık ki sistemin verimsizliğinden dolayı soruyorlar.. ülkemizde üniversite mezunu olmak iş kapısı olarak görülüyor ve yukarda bahsettiğim asıl fonksiyonundan uzaklaşıyor..

güzelim dikkat ediyorum senin konuların hep aynı konu üzerine...
bence çevrende senin aldığın eğitimi alamamış bu yüzden seni kıskanan insan çok o yüzden sürekli ezmeye çalışıyorlar...
üniversite meslek sahibi olmak için okunmaz ama insanlar bunu anlamıyorlar işte...

arkadaşlar yazmışsınız ama merak ettim üniversite bittikten sonra polis olunuyormu ki sınava girip tekrar okumak lazım degilmiki

arkadaşlar yazmışsınız ama merak ettim üniversite bittikten sonra polis olunuyormu ki sınava girip tekrar okumak lazım degilmiki

bildiğim kadarıyla arada bir ünv mezunlarını almak için sınavlar yapılıyor.bu sınavı geçenler birkaç ay mesleki eğitim ile polis oluyorlar.

X