Gebeliğe Hazırlık Eczaneden alinan gebelik testlerinde negatif sonuç alipta kanda pozitif çikan varmi??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

turkuaz_turkuaz9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
148
1
çok uzun bir süreden sonra bütün hanimlara tekrar merhaba.adetim 2 gün geçikti. Eczaneden alinan idrar testinden yaptim negatif çikti. Gebeliğin çok erken belirtilerinden bazilari vardi bende. özellikle gögüslerimdeki koyulaşma beni epey umutlandirdi. Ama negatif çikti sonuç. Testte negatif sonuç alipta kanda pozitif değeri çikan arkadaşlar varsa beni umutlandirirsa çok mutlu olurum. şimdiden çok teşekkür ederim herkese

canım benim ben artık bu testlere güvenmiyorum silik ikinci çizgiyi kaç kere gördüğüm halde sonuç malesef negatifti o yüzden hiç strese girmeye kafa bulandırmaya gerek yok en güvenilir en garantisi kanda bhcg baktırmak bence hiç vakit kaybetme git biranönce kanda baktır için rahat etsin...

arkadasım benım 4 gun oncekı testım negatıftı.bu sabah kan testı yaptırdım pozıtıııff:CüvCüv::teytey:sositososito

tebrikler ayvalık acaba belirtilerini yazarmısın bilgimiz olsun
hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inş rabbim sana bu mübarek günde ne güzel bir haber bu senin için allahım banada kısmet eder bu mübarek günde inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…