ebru zülfikaroğlu sonuç.

papatyam0000

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2013
39
25
34
merhaba kızlar ben papatyam0000 eski hesabım buydu hesabımı kapattıgım ıcın bu hesabı yeni acdım sırf sizlere sonucu anlatmak için.ben 7 ocakda kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım ebru hocaya 2500 tl para verdım operasyonda daraltmadada yaptı.düğünümün 3 ay sora olacagıını anlatmısdım ebru doktora,oda baana düğüne yakın bi tarıhde gelmemi söyledi ilk bana operasyon gecırdgımde %100 kanıycak dedı ama yınede düğüne yakın tarıhde gel böyle bır onemlı konuyu riske atamam dedi.herneyse gecen hafta carsamba gunu nıkahım oldu ve ben bırgun once ebru hocaya gıttım o gerızakalı sekreteri benı cok zor duruma düşürdü sabah 10 bucuga randevu verdı düşünün 1 gun sonra nıkahım var ve o saate dısarı cıkmak cokkk zor..ben bu 3 aylık sürec ıcınde o kadar cok dıkkat ettımki otururken bıle yan oturuyordum bişi olmasın dıyee..ebru hocaya gıttım ve dedıkı ufak bı dikiş atmam gerekıyor ısımızı garantıye alalım dedı daraltma cok ıyı olmus fakat bıkac daha dıkıs atıp işimizi saglama alalım dedi.tekrar diikiş attı dedıkı suya degmıycek yıkanmak yok..herseyı sıze detaylı anlatıyorum cunku şu 3 ay ıcınde cok cıddı psıkolajım bzulmuşdu..dedı %1500 kanaman olucak.tsk ettım tam cıkıcam sekreterı demezmi 250 tl muayene ucretı ve ben daha once hıc kontrele gıtmedım.yanımdada para yokdu cunku ucret almazlar dıye tahmın ettım,bır guzel 250 tl ıcın senet ımzaladım...en mutlu gununuzde ıcınızde bır yangı cok kötu bu duygu hep aklınızda acaba ne olucak kanıycakmı kanamıycakmı hadi kanamazsa ne yapıcam....kızlar ılk geceyee gelıyorummm sonuc kanamam oldu ve cok fazla öyle bikac damla değildi cok da agrım oldu hatta sonrakı ılıskılerımızdede kanamam oldu..size diyecegım ben kalıcı işlemeeee asla ınanmıyorum boş yere kalıcı dıye kandırılmayın.ebru hoca gecıcı yapıyor ve o sekılde kanama oluyor.ben sizlere herseyı anlatmak ıstedım cunku ne kadar zormuş kendım yaşadım.şuan cok mutluyum Allah sizlerede bu mutlulugu yaşatsın.merak ettıgınız bişi olursa mesaj atabılır sorabılırsınız...

Canım çok sevindim senin adına. Geçici işlem yaptıktan sonra nelere dikkat ettin. Yapıldıktan kaç saat sonra ilişkin oldu ayrıntılı anlatabilir misin. Yani geçici yaptıran bir insan neye dikkat etmeli

Canım papatyam00000 , üzüldüm yaşadıklarına ben geçen sene Turgay Karakaya'ya kalıcı kızlık zarı dikimi flep yaptırdım ve evlilik öncesi kontrole gelmene gerek yok herşey tamam dedi , aradan 8 ay geçti ve evlendim , ilk gece ilişkide kanama oldu , çarşaf kıpkırmızı oldu , yani aynı bakirelik bozulması gibi yaşadım olayı , çok memnun kaldım , kalıcı dikim yaptırmak isteyenlere duyrulur , öyle bir yöntem var ve sonuç harika.

senin adına sevindim benim 3 aylık sürecim cok stresli gecdi,doktoruna göre sanırım değişiyor bu işlem kızlar cok iyi arastırın ve kesınlıkle kendınızı saglama almadan bişi yapmayın.

Merhaba dr.arda katırcıoğluna hymenplasti yaptıran varmı.ben dün yaptırdım ama bi ilaç vermedi ve kontrole gelmene gerekte yok dedi..yaptıran varsa sonuçlarını yazarsa cok sevinirim.cok endişeliyim

merhaba kızlar siteye üye olup olmamakta çok kararsızdım ama yaşadıklarımı sizlere anlatmak istedim, bende ebru zülfikaroğluna kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım,3 ay olucak ve kontrole gidicem.adım adım anlatmak istiyorum sizlere,burdaki yorumaları okuyarak korkuyla gittim,ama işlemin korkulacak bi yanı yok,hiç acı hissetmiyosunuz bu konuda çok ciddiyim,işlem zaten 20 dakika felan sürüyo,doktor sohbet ediyo,öyle büyük bi ameliyat felan gibi değil,kalktım yürüdüm,otobüse bindim,ertesi gün işe gittim vs. işin kötü yanı ameliyat olurken doktor hanım sizle gayet güzel konuşuyor çok iyi niyetli gibi,para kısmına hiç karışmıyor,işiniz bitiyor sekreteri gelip şu kadar ödeyeceksiniz diyor.ki ben 3500 tl ödedim,duyunca şoka girdim,neden bu kadar dedim daraltmada yaptı dedi,sesinizi çıkartamıyosunuz resmen kullanıyolar sizi,benden size tavsiye bu para olarak hazır gidin..ameliyat sonrası sürece gelince doktor bi antibiyotik verdi,bide agrın olursa agrı kesici al dedi,antibiyotiği kullandım,agrım olmadığı için agrı kesici içmedim,ilk haftalar böyle bi gergin gibi hissediyosunuz,bide çok hafif şekilde kanamalarım oldu doktor söylemişti zaten;sonra ikinci hafta hiç bi şey olmadı,sonra tekrar daha çok kanamam oldu aradım sekreter doktoru baglamayıp olur bunlar korkmayın diyerek telefonu kapattı.ilk 1 ay hareketlerime dikkat etim,bacaklarımı çok açmamaya çalıştım,yan çok fazla oturamadım( çünkü işim öyle oturmaya müsait değil),eğilirken yavaşça eğildim,çok yavaş bacaklarımı açmadan yürüdüm v.s,sonraki zamanda bu duruma alışıyosunuz ve daha rahat ediyosunuz..Şimdi ise 3 ay oldu ve kontrole gitmem lazım,bu aradada 14 hazirandada düğünüm var,asıl stres şimdi başlıyo,kanama olucak mı olmıcak mı,doktor kontrole gidince ne dicek extra para isticek mi,bende doktorun kalıcı yaptıgını düşünmüyorum bu arada,yoksa neden kontrole çagırsın ki tekrar,durumu sizlere haber ederim,çok endişeli ve stresliyim çok.

Kesinlikle baska doktora muayene olmani tavsiye ederim cok az bi suren kalmis riske atma derin

Canım rahat ol ve Ebru doktora gidebiliyorsan mutlaka git eger ufak bi açılma varsa zaten düzeltiyo ve riske atmıyo,sana şunu söyleyim kontrol ücretsiz dediler bende düğüne bikac gün kala gittim ve bikac dikiş attı 250 tl istedi,yanımda parada yoktu senet imzalamıştım,hazırlıklı git derim,sonuc iyi olucak korkma hersey gönlünce olsun.

kızlar benimde kanamam oldu,ilk başta öyle çok değil,sonraki bikaç günde hafif hafif devam etti,ebru hanım kontrol için gittiğimde de 250 tl para aldı,tekrardan söylüyorum kalıcı yapmıyo bence,ama onlara mecbur kaldık ne yaparlarsa yapsınlar,bu dertten kurtuldum,umarım sizlerde rahata erersiniz biran önce

merhaba canım msj atamıyorum sana özelden bıkac bısey sormak ıstıyorum cvp yazarsan cok sevınırım

Kızlar ben de sonucumu paylaşayım ... Evlendim kanamam da oldu çok şükür kanamam pembe gibi bayağa geldi çarşafa... Ben kalıcı yaptırdım 3 kere de toplam kontrole gittim tamamen tutmuş demişti Ebru hanım

son kontrolde de ek dikiş falan olmadı ... Hiçbir ücret almadılar kontrolde de ... Çok şükür ben atlattım darısı sizin başınıza çok şükür çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…