Ebenin anne rahmine ittiği bebek 76 gün hayata tutunabildi

Yahu. Almanya'da doguma kadar farkli farkli ebeler ilgilendi. En son kiyafetimi degistirdiler gittiler. Baski baski baski hissediyorum.dedim. bBir Allah'in kulu gelmedi. Esim inanmadi doguyo dedim. Artik refleks olarak ikindim bir iki. ebe geldi. Aa basi görünüyor dedi iki dakikaya bebegi aldi. (Hic dokunmadi bana)Yani yalniz da dogurabilir bir kadin. Sen bir hemsiresin ya. Nasil bebegi itersin. Okulundan nasil mezun oldun. Biri yanimda dogum yapsa su cahil halimle ben bile ne yapacagimi biliyorum. Aklim al-mi-yor.

hastane adı neden verilmiyor?
bilelim bu canilerin olduğu hastaneyi de gitmeyelim. hemşirenin de ilk saçmalığı değildir mutlaka.

bu habere ben çok etkilendim. yaa 9 ay karnında taşı adinin teki para hevesiyle öldürsün çocuğu. adam öldürmekten ceza alır inşallah. daha hamile değilim millete doktor ismi soruyorum. panik oldum çok kötü. bu haberin bana öğrettiği devlet hastanesinde doğum yapmak gerektiği
Aynen canım.Türk milleti olarak özel hastaneye gidince daha değerli oluyormuşuz gibi,devlet hastanesine gitmek eziklikmiş gibi algı yaratılıyor.:cool:

Dogan bebegi geri itmek... Yani insan kirk yil dusunse akil edemez. Hazir doguyor bebek iste geri itmek nedir? Hayir amaclari ne cidden bilen biri aciklasin.

O hemsire de, doktor da, hastane yonetimi de birer katil.

X