Ebeden azarı yiyip geldim

Neyi komik bunların? Hepsine tuhaf tuhaf gülmüşsünüz evet bende onu soruyorum?
Endişeyi bıraksında takibinizi yapan doğumunuzu yaptıracak olan bebekten sorumlu olan doktorunuz etsin.
Şöyle gevşek insanlara hehe hihi diyerek zaten tepemize çıkarttık. Beni gerçekten tüm olay ve tüm diyalogları çok rahatsız etti.
Kg konusunda da endişe etmeniz gereken hiç bir durum yok ki olsa doktorunuzda söylerdi? Gebelik şekeriniz, erken doğum riskiniz ve bebişte tombişlik yoksa neden size bu şekilde şaka(!) yapmasına izin veriyorsunuz? Ben gerçekten o hadsiz ebe bozuntusuna çok sinir oldum.
Şöyle birşey demek istiyorum hiiiiç kg yi kafaya takmayın
Ben 46 kg ile tedaviye başlayıp 55 ile gebe kaldım 24-34 haftalarda 61-62 gördüm gebeliğin 36. Haftasından sonra ise 55 civarında gezdim ve 49-49.5 ile 40+0 da sezaryen doğum yaptım . Şuan 52-53 lerdeyim hemde emziren anne olmama rağmen
79 günlük bebem

Bende 33 haftalık hamileyim 10 kilo aldım doktorum gayet iyi diyor doğuma kadar bi 5 kilo daha alırsın dedi hatta zaten kilo son aylarda alınıyor gayet normal

Size komik gelmeyebilir ama ciddi manada bir azar olsa sizce buraya bu şekilde yazar mıydım? :) tatlı tatlı azarlıyor tabii ki. Yoksa o koltuğa onu oturtmazlar zaten. O gülerek yeme diyor ben de yiyeceğim diyorum. Doktorumun her şeyin yolunda gittiğini söylediğini de söyledim. O seni tartmıyor dedi, hayır her gidişimde tartıyor ama kiloma bir şey demedi dedim. Şaşırdı falan. Öyle
Allah bağışlasın

Ya ben başlığı görüp geldim konuya aha dedim gebeee mağdur koooşşş
Sinirden güldüğünüzü düşündüm hep çünkü gerçekten fazla sinir bozucu belki yazarak ifade edildiği için iletişim ve etkileşimi az oluyor ben direkt olarak şuan hala o ebeye kuruldum ahahahaha
Çok çok teşekkür ederim sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah evladınızı eşinize size bağışlasın

Olabilir, yazı dilinde tam olarak anlaşılmayabiliyor. Amin inşallah çok teşekkür ederim

Bebeğiniz, suyunuz iyiymiş. Herkesin bünyesi farklı. Bence çok da almamışsınız. Beni diyabet durdurmasa alırdım ben de.
34. haftadayım. 8 kilo aldım. 9 olacak herhalde 1 ay sonra. Diyabet diyeti almamı durdurdu. Sağlıkla alın kucağınıza

Amin, nazik mesajınız için teşekkürler. Siz de sağ salim alırsınız inşallah, Allah sabır versin diyabet de zor

Reactions: Gao
Amin, nazik mesajınız için teşekkürler. Siz de sağ salim alırsınız inşallah, Allah sabır versin diyabet de zor
Düşüremiyorum açlık şekerimi. Krizlerdeyim. Bir öğün iyi, öteki öğünde kötü. Ne yazıyorsa gramı gramına onu yiyorum. Bazen abartıp daha az yiyorum. Deliricem

İlkinde 45-46 kilo ile başlayıp 40 haftada 17-18 kilo almıştım. İkincide başlangıç 52 idi. 34 haftada 14 kilo.
Bazı ebelerin tarzı nedense çok ters.
Doktorunuz ne diyorsa öncelikle onu dinleyin. Başka şeylere çok takılmayın.
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

Ebenize gıcık oldum sinir oldum..
Benim 6 gün sonra doğumum var nasipse, 3 kilo aldım.
40 alan da var zayıflayan da var ne münasebet azarlamak hayret bişey ya.
Hayırlı doğumlar dilerim.

Ebenize haddini mi bildirseniz acaba?

Düşüremiyorum açlık şekerimi. Krizlerdeyim. Bir öğün iyi, öteki öğünde kötü. Ne yazıyorsa gramı gramına onu yiyorum. Bazen abartıp daha az yiyorum. Deliricem
Allah yardımcınız olsun. Arkadaşımda şeker yoktu ama bebeği iri diye tedbiren bu diyeti uyguladılar. Zorlanmıştı bayağı

Ebenize gıcık oldum sinir oldum..
Benim 6 gün sonra doğumum var nasipse, 3 kilo aldım.
40 alan da var zayıflayan da var ne münasebet azarlamak hayret bişey ya.
Hayırlı doğumlar dilerim.
Yaa çok az kalmış Allah hayırlısıyla kolaylıkla kucağınıza almayı nasip etsin
3 kiloya da ayrı şaşırdım, maşallah
Tatlı tatlı azarladı ciddi gergin bir ortam yoktu. Ben de o şekilde cevaplar verdim. O yüzden kafaya takmadım:)

Tatli tatli nasil azarlanir bilmiyorum. Bana gore azar azardir. Ustelik ustunr vazife olmayan seylere karismasi tuhaf.
Şimdi burda nasıl olur anlatamam muhtemelen ama dediğim gibi gerçek bir azar değil. Yoksa burda böyle gülmem, ya da onu o koltukta oturtmazlar
Üstüne vazife olmayan şey değil aslında devlet ne söylemesini istediyse onu söylüyor, devletteki doktor da bana üç ay cinsellik yasak demişti. Onlarla ağız birliği ediyorlar belli ki. Ama işte katılar cidden. Kendi doktorum çok rahat

Ben 9 aldım sonra 2 verdim sonra 3 aldım
Yani sonuç olarak 10 kiloyla devam ediyor bu iştahla son iki haftayı da beş kiloyla kapatıyorum o kadar iştah patlaması var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…