Makyaj Ürünleri Ebay alışveriş yapan?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pixim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
1.358
17
Merhaba kızlar ben ebay'den 1-2 ürün alıcam kozmetik aynı satıcıdan alıcam hatta, satıcıya durumu anlattım gümrüğe takıldığını gelmediğini hediye yazarsa gelebileceğini söyledim. Satıcıda kabul etti ve o şekilde kargolayabileceğini söyledi.
Hepsi 20 dolar falan tutucak kargo ücretiyle sizce tehlikeyi göze alıp sipariş veriyim mi?:18:

bence siparis ver 20 dolar cok fazla bir miktar degil... hem denemis olursun boylelikle diger siparislerin icinde fikir olur

Merhaba kızlar ben ebay'den 1-2 ürün alıcam kozmetik aynı satıcıdan alıcam hatta, satıcıya durumu anlattım gümrüğe takıldığını gelmediğini hediye yazarsa gelebileceğini söyledim. Satıcıda kabul etti ve o şekilde kargolayabileceğini söyledi.
Hepsi 20 dolar falan tutucak kargo ücretiyle sizce tehlikeyi göze alıp sipariş veriyim mi?:18:

bende merak ediyorum denersen burda paylas mutlaka bizde verelim
ama bi bilen cvp yazarsa iyi olur ins sorun cıkmaz

Satici icin yapilan yorumlara biraz goz at puanina falan bak canim guvenlidir ben bu yil 40tan fazla siparis verdim ebay'den. Cit cit saclarimdan tut birsuru kiyafet makyaj malzemesi herseyimi ebayden aliyorum neredeyse. Satici guvenilirse zaten orada yorumlardan da gorursun. Zaten saticilar sen urunu alip onayini vermeden paralarini alamiyorlar. Urun gelmedigi takdirde mail atiyorsun ebay direk parani iade ediyor. Yani en kotu ihtimalden bahsediyorum, ki o da cok zor bir ihtimal.

Satici icin yapilan yorumlara biraz goz at puanina falan bak canim guvenlidir ben bu yil 40tan fazla siparis verdim ebay'den. Cit cit saclarimdan tut birsuru kiyafet makyaj malzemesi herseyimi ebayden aliyorum neredeyse. Satici guvenilirse zaten orada yorumlardan da gorursun. Zaten saticilar sen urunu alip onayini vermeden paralarini alamiyorlar. Urun gelmedigi takdirde mail atiyorsun ebay direk parani iade ediyor. Yani en kotu ihtimalden bahsediyorum, ki o da cok zor bir ihtimal.
peki kozmetik yasağı ebay içinde gecerli değil mi
en son ne zaman alısveris yapmıstınız acaba
ürün gümrükte kalıyor diye okumustum

acaba ürünler elinize geçti mi ? aynı şekilde alışveriş yapmak istiyorum, bilgilendirirseniz çok sevinirim.

siparişi veremedim içime sinmedi açıkcası. Bnde yapan birilerini beklicem sanırım

sevgilim bana bi çok şeyi e baydan alır dünyada neredeyse en çok güvenilir satış sitelerinden biri...
şimdiye kadar aldığımız hiç bir üründe sorun olmadı ki şöyle bişi var ürün eline gelmezse paypal paranı geri iade ediyor
ama hepsi elime geçti ürünlerin ben genelde free shipping sipariş ediyorum :KK9:
kapıma kadar geliyor ücretsiz kargo :KK9:

Son düzenleme:
X