E2 YÜKSEKLİĞİ 😔

Ceren4433

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
42
18
43
Merhaba Kızlar Adetimin 10.günü kan değerlerim . Sizce degerlerim cokmu kotu bebek umudum var mi 😔 ve e2 dusurmek icin ne yapabilirim .

Eklentiler

• IMG_20240710_173158.jpg
    IMG_20240710_173158.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 76
kuzu benim bildiğim bu östeojenin bir formu zaten. yüksek olması o ay sağlıklı bir sekilde yumurtladığını gösterir.
reglün 3.günü bakılmalı bu değerlere sağlıklı sonuc için. pcos var mı?

Merhaba Kızlar Adetimin 10.günü kan değerlerim . Sizce degerlerim cokmu kotu bebek umudum var mi 😔 ve e2 dusurmek icin ne yapabilirim .
E2 nin yükselmesi yumurta kalitenizi gösterir çokda yüksek değil 21.gün 200 ve üstü olmasıda çok güzel bir yumurtanızın olduğunu gösterir sizde pcos mu var ?

kuzu benim bildiğim bu östeojenin bir formu zaten. yüksek olması o ay sağlıklı bir sekilde yumurtladığını gösterir.
reglün 3.günü bakılmalı bu değerlere sağlıklı sonuc için. pcos var mı?
canim yok pcos ara ara kistim oluyor ama ilacla gidiyor lh fsh kotumu cok bunlar nasil duzene girer. yas benim 42 artik cocuk umudumda kalmiyor .😔

E2 nin yükselmesi yumurta kalitenizi gösterir çokda yüksek değil 21.gün 200 ve üstü olmasıda çok güzel bir yumurtanızın olduğunu gösterir sizde pcos mu var ?
benim 10.gunde olan degerlerim bunlar endokrinoloji istedi kani sonuc bu cikti . normal degerler herkes dusuk olmali diyor e2 icin forumda . lh fsh da iyi degil sanirim .

canim yok pcos ara ara kistim oluyor ama ilacla gidiyor lh fsh kotumu cok bunlar nasil duzene girer. yas benim 42 artik cocuk umudumda kalmiyor .😔
reglin 10.günü yapıldığı için bir sey diyemiyorum ben hep reglin 3.günü yaptım ve ona göre yorum yapabiliyorum. lh benim 22 evet yüksekti benimki de ama doktorum sorun yapmamıştı. çok büyük bir engel değil demişti. fsh benim 9.31di. 10 altında normal kabul edilebiliyor ama yaş ilerledikçe yükselen bir hormon bu. benim 28 yasinda 9.31di 🙄😂 hatta doktorum “çok kötü değil ama zaman kaynetmeden cocuk sahibi olmayı düsün” demisti. seninki benimkinden daha düsük yani sorun yok bence. 8’in altında olmasını isteriz biz demisti doktorum. ben bu değerlerle su an 10 haftalık hamileyim yani 😂 tabii ki doktorunuz daha doğru yorum yapacaktır ama benim hormonlarım sizinkinden daha yüksekti dediğim gibi. ona rağmen hamile kaldım.

bak benim tahlilleri de attım sana. seninkinden cok daha yüksekler yani 😂 inşallah güzel sonuc alırsın 🥰🥰 Allahım kucağını boş bırakmasın

Eklentiler

• IMG_2217.jpeg
    IMG_2217.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_2218.jpeg
    IMG_2218.jpeg
    83,6 KB · Görüntüleme: 59
X