Makyaj Ürünleri E.L.F. - Shop Eyes Lips Face

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Kızlar bu siteden alışveriş yapan oldu mu? Ben baktım;ama sadece USA ve Canada'ya gönderim var sanıyorum. Fiyatlar çok uygun;ama nasıl alabilirim?

Teşekkürler a.s.

• Konu Sahibi EU2
Kimse bilmiyor mu kızlar burayı?:gitme:

• Konu Sahibi EU2
co.uk uzantılı siteden türkiye'ye gönderimi var fiyatları pound üstünden oluyor yalnız. ben alışveriş yapmadım ancak şimdiye kadar duyduklarımı aktarayım. genelde alanlar memnun. Tabii 1-1.5 pounda far vs alınca beklentinin de oldukça düşük olması lazım. ürünlerin bir kısmı made in china imiş. Ve ürünlerin gramajları epey düşük oluyomuş.
be fırçalarını merak etmekteyim güzel ve de epey ucuz gözüküyorlar. netten tekrar alışveriş yapmaa başlarsam ki deneyeceğim.

• Konu Sahibi EU2
jazmin canım bende az önce bir topikte murgiz isimli bir arkadaşta gördüm,elf ürünleri galiba,benimde hoşuma gitti,sen bir onunla irtibata geç istersen ,aldıklarınıda görmek istersen en son aldığınız makyaj ürünleri topiğine bak,

• Konu Sahibi EU2

Teşekkür ederim arkadaşlar a.s.

En sonunda öğrenebildim nereden alabildiğimisositososito Ben de fırçalarını merak ediyorum. Bir de kitlerini.. Gayet uygun fiyatlar; ama tabii ki çok fazla birşey beklememek lazım:))

Fırçalar şuan stokta yok. Girince alacağım bende..

• Konu Sahibi EU2
ben de complexion perfection isimli ürününü almak istiyorum 4 renk bir arada(sarı,yeşil,mavi,pembe) corrector pudra ama karar veremedim

• Konu Sahibi EU2
ben de fırçalarından almak istiorum ama cesaret edemiorum netten alışverişe:kedi:

• Konu Sahibi EU2
gönderi türünü ne işaretliyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
bendede ingilizce yok nasıl yapcaz ödeme havaleyle fln varmı

elinde elf fırçası olup ta kullanmayan varmıı

gittigidiyorda var gümrük yasagından sonra ordan alınabilir..:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…