düzenliyim ama 8 gün geciktim ve sag kasıgım bastırınca acıyo

okyanusesintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
143
6
ya normalde düzenli adet gören biriyim kızlar ama bu ay 8 gün geciktim idrar testlerim negatif sadece biri silik çizgi gördüm,7 günümde kan testi yaptırdım negatif yani gebelik yok dediler ben gecikmem 7 gn oldu dedim bir hafat sonra yine gel bazen geç çıkabiliyo dediler.neyse eşim korunuyo benim ihtimal vermiyorum ama adetim gelmiyo da belirti olarak belim agrıyo biraz bi de sag kasıgımı bastırınca acıyo o kadar benim durumum nedir bilen varmı lütfen yardımcı olunçok endişeliyim............

evt cnm aynen bende öle yapıcam hala regl olamadım bugün 10. günüm yarın hastaneye gidip bütün herşeyi tekrarlıycam.ultrasyona girdim bugün gerçi ama ben ilçede oturuyorum o yüzden ben pek güvenemedim özel hastaneye gidicem yarın.ultrasyonda bugün çıkmadı bişey herşeyim temizmiş ama dedim ya güvenemedim.su iç diyolar ya ultrasondan önce ne alaka anlamadım içmemiştim bende baktı böle dedi.bakalım yarın herşey çıkacak.sesimi birisi duyduguna sevindim teşekkür ederim civciv 89 .

okyanus esıntısı dıger tarafada yazdım ama bı yek sen anlarsın benım dılımden bende senın durumundayım en son subat 10 da adet olmuştum ve 2 gün önce kan testi negatif cıktı dün korkumdan dra ittim 10 gün beklıycez dedı belkı gec döllenmedır olmassan yıne adet söktürücü werıcem dedı inş gec döllenmedır.

seni en iyi ben anlarım evet canaaa.ben ilçede oturuyorum işte doktor ultrasonla baktı bi alttan muayene etmedi.ama yarın özel hastaneye gidicem tüm kontrolleri inş orada yaparlar ve herşey yoluna girer böle beklmek gerçekten zor.benim adet günümde belirtim yoktu karın agrısı gögüste şişme falan hiç bişey,2 gündür gögüsler de hafif acı karnımda da sanki adet oldu olacakmışım gibi bi his.ama hala bişey yok.yarın inş artık neyse çıkarda rahatlarım.senin durumuna görde bekle sen biraz bakalım cnm inş geç döllenmedir ve bebiş vardır.biz korunuyorduk o yüzden ihtimal vermiyorum ama herşeyi rabbim bilir,ama sen korunmuyosan ve geciktiysen inş hamişsindir.burdan haber verelim birbirimize ve bizim gibi olan tüm arkadaşalrı davet ediyorum bunu bir tek biz yaşamıyoruz çok yaşayan var biliyorum.herkes deneyimlerini paylaşsın.......

kızlar bugün özel doktora gittim ve alttan muayene oldum rahimde kalınlık oldugunu söyledi bu kalınlık 1=gebelikte,2=adet günü yaklaşınca olurmuş.bende 11 gün geciktigim için tekrar tahlil istedi bu arada gebe değilsem gebelik öncesi kan tahlillerimi de yaptırmak istedim ve onları da yaptırdım,ayrıca idrar örnegimide aldılar.sonuçlar çıktı gebelik yokmuş ama herşeyim gayet iyi gebelige hazırmışım.vitaminlerimi aldım.adetimin gelmesi için söktürücü yazdı.içim rahatladı.cannaa seninde durumun benim ki gibi olabalir belkide hayırlısı seninde haberlerini bekliyorum.

X