Düzenli Evimiz & Hayatımız

Rabbim gücünü küvvetini arttırsın hızır yolldaşın olsun kuzum

Siz yatın yatın yarın o çocuklar doğduğunda uykuya doymuş olarak doğacak size kuş tuturaçaklar sonra uyumadı diye burda ağlamayın
(Uydurmasyon Koca kaynana alıntısı)
Ilk kızımda da çok uyurdum ama o hic uyumayı sevmiyordu doğru olma ihtimali var
Senin gibi tatlı kaynanamız olsun her gün uydurmasyon laflar etsin
Allah Analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı evlat eylesin
Aminn Allah razı olsun ablaa❤❤

Kısacası yay Ucuğuz kaçığız mecara severiz birazda vurdum duymayız
Eğlence bizim işimiz organize olmak hadi gidiyoruz aman ev kaçmış kuş uçmuş umurumuz olmaz vırıs gelir tırıs gider
Seversek ölümüne sevmezsek cenazeme deriz
Eğer bir kişi umursamayaçağımız varsa onun sanatını yaparız deli ederiz girdiğimiz her ortamda hiç bir şey yapmsakta mutlaka fark ediliriz atiğiz ama bize kadarsiyati sevmeyiz
Ele dümdüküz buna patavatsızlık deselerde hiç kabul etmeyiz yalanımız yok hilemiz hurdamız yok edende haz etmeyiz hiç yapmaçık değiliz o anı doyasıya yaşarış eğleniriz sanatcı ruhumuz var becerimiz yüksek elimizden bir uçan bir kaçan kurdulur aceleciyiz tez canlıyız uzatmayız bekletilmeyiz hevesi çabuk kaçanlardanız kedimizle arkadaşız kimse olmasada keyifciyiz sevdiklerine fedekar sevmediklerine eziyet olabiliriz çok güzel öğrenen bir öğrenciyiz zekiyiz espiriliyiz

Anlamadım bu yay daha ne olsun ya
Yani herkesin bir yay dostu olmalı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…