Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çalışan biri olarak gayet iyi yetisiyorsun işlerine kolaylıklar dilerim

Evi en detayına kadar topladım
Kızımın toka kutularını düzenledim
Nevresimini degistirdim
Halisini kaldırdım sildim çıkmadı leke başka hali serdim
Supurup sildim odasını camini sildim
Çorba koydum
Bulaşıkları Kaldırdım
Sayısız camasir asip makine çalıştırdım
Banyoyu yikadim cocuklarla
kuruyanlari katladim
Diğer tüm nevresimleri degistirdim
Çanta bölümünü düzenledim sildim
Kalan yerleri supurdum sildim
Toz aldırdım çocuklara
Balkona halim.kalmadi çiçek devirmisler Toprak heryer. Bir dinleneyim orayı yıkayacagim

Çalışan biri olarak gayet iyi yetisiyorsun işlerine kolaylıklar dilerim
sagolun

valla bır cok kadın yapmıyor da, onlar daha huzurlu ve takdır goruyor sanki

ne bılıyım bızım aılede calısan kadınlar becerıklı ve calıskan ama tam tersı es ve aılelerı olarak sanslı degılız

kapıya copu neden sen cıkarmadın dıye 3 gun kusen , mesaı arkadaslarım var... ben ekmek alınca, ıyı barı onu yaptı dıyorum resmen

hanımlar masallah bugun resmen detaylı temızlıkler yapıyorsunuz

gule gule kırletın, hepınız...

ben zaten yarın gun boyu ıslerımı halledecegım, persembe sabah erken dıp boya ve aksam ıs cıkısı da 2 sene sonra arkadaslarımla bulusacagım resmen.

haftasonu agva ya gıder mıyım bılmıyorum cok yoruluyorum cunku ayrıca ıkı haftadır evde olmaya alıstım bılmıyorum

Benim eşim ya şehir dışında ya yurtdışında oldu bende evin tüm yükünü aldım o yüzden çok iyi anlıyorum ki benim ki zorunlu bir yük senin durumunda daha zor geliyordur

Benim eşim ya şehir dışında ya yurtdışında oldu bende evin tüm yükünü aldım o yüzden çok iyi anlıyorum ki benim ki zorunlu bir yük senin durumunda daha zor geliyordur
benım de eskı esım yurtdısında ya da ıstanbulda olurdu

hep tektım ama rahattım da cocuk olmayınca.

ev kırlenmıyor hatta cogu zaman yemek derdı yok evde fast food ve fılm keyfı yapardım

sımdı ıse haftasonu ayrı dusun tadılat
anne ıle kıslık hazırla
babaya yemek gotur
kedının maması
ofıse yemek getır , eskıden fabrıkada yerdım oglen

utu ve temızlık ıcın ayda bır bayan alırdım, komsumdu bana yaprak bıle sarardı gelmısken. ozlemıssındır derdı

ahh ahhh hem eskı esımın kolaylıgı hem hayatımın kolaylıgını ozluyorum valla. kucuk sehırdeydım zaman da yetıyordu trafık olmadıgından.

valla vakıt gecsın dıye aksam ısten gelınce 3 fılm ızlerdım tam ogrencı hayatı gıbı.

Değiştin lafımı taçlandırmak için emek verilmiş

Dondurma yedim, üstüne çay içecem şimdi
Şekersiz evet
Yemeği tamamen ekmeksiz yedim
Ekmeği çıkarmadık bile hatta, çocuklar da yemiyor nedense

Bu arada kızlarımdan biri gündüz bana kahve yapmayı teklif etti.
Dedim hepimize yap içelim, içtik.
Aramız düzeldi
Çocuklar çok çabuk unutuyor zaten onlar çoktan düzelmişti de, ben de düzeldim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…