Düzce bayram buluşması

M

melisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisanur
Merhaba herkese arkadaşlar.Bu sitede çok sayıda düzceli arkadaşlarımız var çoğuda düzcede yaşamıyor. Byramda bir gün belirleyip hep birlikte toplanmaya ne dersiniz.:dance:

• Konu Sahibi melisanur
ahh canım benım ne guzel olurdu bende gelebılseydım keşke senağlama
bu arada sen nerelere kayboldun bayadır ortalardada yoksun topıkdede goremıyorum senı :mymeka:

• Konu Sahibi melisanur
ahh canım benım ne guzel olurdu bende gelebılseydım keşke senağlama
bu arada sen nerelere kayboldun bayadır ortalardada yoksun topıkdede goremıyorum senı :mymeka:

Gelemiyomusun ablacım sen ya :KK43:( Ne güzel olurdu gelsen özledim seni:1hug:

Hey o facebook'u çıkarana :mymeka::lepi::eek:
oRda takılıyorum çok zamandır zaten çokda vaktim olmuyor girmeye.Hac işi yapıyoruz biz ayrıca hac sezonunda işlerime yoğunluk verdim.Akşamlarıda vaktim olmuyor girmeye öle işte.Buluşalımda hasret giderelim.:sm_cool:

• Konu Sahibi melisanur
yaaa bizde bizdee bizimlede buluşun hasret gidernn:1hug:

• Konu Sahibi melisanur
hadi bakalım bir bayram buluşması yapın geç bile kaldnız kızlar
niye sık buluşma yapmıyorsunuz bakem
ben mahrum kaldım vallah
gelemiyorum ne yazıkki
k.valide ayağını kırdıya bakma sırası bende acayip sinirliyim kötükedihüso
2 nolu görümeç var ya sinsi
neyse yazıpta sinirlenmeyeyim
buluşursanız kızlar sizlere iyi eğlenceler dilerim düzcelilerima.s.

• Konu Sahibi melisanur
hadi bakalım bir bayram buluşması yapın geç bile kaldnız kızlar
niye sık buluşma yapmıyorsunuz bakem
ben mahrum kaldım vallah
gelemiyorum ne yazıkki
k.valide ayağını kırdıya bakma sırası bende acayip sinirliyim kötükedihüso
2 nolu görümeç var ya sinsi
neyse yazıpta sinirlenmeyeyim
buluşursanız kızlar sizlere iyi eğlenceler dilerim düzcelilerima.s.

Canım sen yinemi gelemiyorsun ya :KK43:( Gelseydin ne güzel olurdu neyse kısmet değilmiş ne yapalım resimnlerimize bakarsın sende.Seninlede geldiğinde buluşuruz:1hug:

• Konu Sahibi melisanur
evett canım nihayet gelecem ama bu seferde katılım az olcak heralde baksana kimseden ses seda yok:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi melisanur
Merhaba herkese arkadaşlar.Bu sitede çok sayıda düzceli arkadaşlarımız var çoğuda düzcede yaşamıyor. Byramda bir gün belirleyip hep birlikte toplanmaya ne dersiniz.:dance:

Bak gör senin olduğun buluşmaya pek kimse gelmeyecek:nazar:
kim napsin senin o gudubet suratini dimi ama:teselli:

evett canım nihayet gelecem ama bu seferde katılım az olcak heralde baksana kimseden ses seda yok:çok üzgünüm:

Gelirler canım haberdar olamadılar henü sen bu topici düzce topiğine koyarmıısn adresini ben çok meşgulüm zor giriyorum o nedenle ilgilenemiyorum yoksa şimdiye çok kişi yazmıştı :bbo:

Bak gör senin olduğun buluşmaya pek kimse gelmeyecek:nazar:
kim napsin senin o gudubet suratini dimi ama:teselli:

Resimlerimizi atınca şaş kalırsın jadıkafa bu kadar emin olma yaneşakkıdı

Sanane hem bisim buluşmamızdan :mymeka:Sen kendi topicine gitsene :kızgın::dilcikar

profilindeki resme bak önce sen sırnaşık şey:roflol:

düzceliler buluşuyomuşta benim haberim sagolsun gündüzün sayesinde oldu...
yer ve zamanı belirlerseniz ona göre gelip gelemiyecegimi yazabilirim..buluşmaya gelmek isterim..ama şu an bişey diyemicem .sevgilerimle

düzceliler buluşuyomuşta benim haberim sagolsun gündüzün sayesinde oldu...
yer ve zamanı belirlerseniz ona göre gelip gelemiyecegimi yazabilirim..buluşmaya gelmek isterim..ama şu an bişey diyemicem .sevgilerimle

ah kaderim ahhhhhhhhhhhhh senağlama
şansızım vallah ah
sizlere iyi buluşmalar dilerim kızlar

ßence 3. yada 4.günü olaßilir ßu seferde armina parkta ßuluşalum ne dersinis ?:içelim:

tarih ve zaman kesin belli olursa ona göre ayar çekebilirim heralde....tabi kısmet...

tam tarih ve zmanı belirleyin kızlar ona göre ayarlamaları yapalım bizde hadi hayırlısı olsun

bende 2. gün ordayım ama malesef 3.günü döneceğim..denk gelirse neden olmasın.......

benecede 2. veya 3. günü olabilir melisanur'cum sende bişler de hadiii bayram geldiii:)

bence 3.günü olsun kıslar zaten kaç saat buluşuyoruzki benim için fark etmez saat olarak siz karar verin yeri ve tarihi saati

3. günü haydeç gelemiyecek amaa..benim için gün farketmzzz:) gelecem öle yada böle kararlıyım:)

X