Göz Makyajı Düz kaş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
eğer doğal kaşlarınız düzse düz aldırın ama kavisliyle kavis olsn bence.. en çok yakışan insanın doğal halidir.

bizim ülkedeki kuaför kaşçılarının ortak saçmalığı bu...
kaşı kalkık kalkık alırlar
hiç de sevmem kalkık kaş, hem yaşlı kart hem de sert gösteriyor
genç bir kız kaşını düz almalı.

kuaförlere giderseniz kaşınızı kalkık alırlar
düz al dersiniz yine kalkık alırlar
düz almak için üstten toplayın kaşlarınızı sadece.
alttan oymayın

bence düz kaş en guzel kş modelı bnnm kavislydı sonrdn neredeyse kaşımın yrısını aldım cesaret edıp ve başldım düz şekılde sarımsk yağı surmeye.htta bı gece badem yağı bı gece sarmsk yagı.şuan dumduz ve gur mukmmel kaşlrım var tavşiye ederım kızlr bi şekılde duze cevırın

benim kaşlarımda kavisli ama ben düz kaş istiyorum bu yüzden sarımsak sürmeye başladım çıkmayan yerlere bakalım

Benimde düz kaş cok hoşuma gidiyor. Kavisli bi kaşım var ama yani öyle aldırmıştım tabi kendiside öylede.. Her neyse şuan düz kaş yapıyorum kuaför yapacak yani işlem işlem..

kasinizi alacak kisinin oldukca marifetli olması lazım yoksa duz diye incecik kas alıyorlar. :2:

selam kızlar.. bence kaşınızın şeklini bozmadan alın kaşlarınızı incelttirmeyin yeter ve üst kısımdan aldırmayın. kesinlikle iple cımbızla falan hiç bir şekilde, ayva tüyü falan demeden hiç dokundurmayın ilerde yaşınız ilerlediğinde üst taraftaki küsmemiş ve yumuşak yapısı olan kaşlarınıza ihtiyacınız olacak. çünkü alın tarafı aşağı doğru meyil ettiğinde altlardan inceltip kaşı yüksek gösterme şansınız olacak. kimyasal, estetik cerrahi gibi işlemlere gerek kalmadan..

ama "şimdi aldırmazsam da şöyle olur böyle olur kötü gözükür o nasıl olacak?" derseniz eğer tüy sarartıcı denen çok hoşuma giden bir hadise var :) ben kulak temizleme çubuğuyla (tenim beyaz kıllarım koyu renktir) üst kısımda alınması gereken yerlere sürüyorum ve sarartıyorum ayrıca tüy sarartıcıların tüyleri besleme gibi bir özelliği olduğu için zaman içinde kavisli kaşlarımın yan taraflarıda çok fazla kalınlaştığı için düz ve kalın kaşlarım oldu

düz kaş istiyorum uzun süredir aldırmıyorum sadece bikaç defa üst tarafını kendim aldımm alt kısmı baya doldu şimdi uzman birine ihtiyacım var izmit veya adapazarı fark etmez buralarda bildiğiniz bi yer varsa çok makbule geçer ..şimdiden teşekkürler .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…