Duyma kaybı yaşayan oğlum

Benim oğlum daha çok minik tarama bera dan geçtiği halde bana tuhaf geldi seslere tepki vermemesi sonra klinik abr istedi çocuk doktorumuz klinik abr de çok ileri derece işitme kaybı çıktı iki kuşakta da 2 gün sonra 3 aylık olacak erken teşhis olduğu iyi dediler 6 aylıkken rehabilitasyona başlayacağız o sürede işitme cihazı kullanacağız 1 yaşında implant olacak. Şimdilik plan böyle başka doktorada gittik yine test istedik oğlum uyumadı test esnasında bi umut yanlıştır belki diyor eşim ama bebeğim tepkisiz seslere

Allah razı olsun tüm çocuklara şifa versin rabbim

Erkenden önlem alınmasına çok çok sevindim. Ne güzel oğlunuz daha çabuk adapte olacak. Araştırma hastanesinde yaptırdık biz de çok zor uyudu. Umarım bundan sonra daha güzel sonuçlar alırsınız. İstediğiniz zaman yazabilirsiniz bana

Nerede yaşıyorsunuz nerede yaptırdınız siz bana 18 mayısta araştırma hastanesi sorun yok geçti dedi 1 haziranda özel hastane ağır kayıplı dedi tanıdık başka bi doktora gideceğiz 12 haziranda hayırlısıyla güzel haberler alırız inşallah hani daha küçük büyüdükçe değişir demelerini bekliyoruz bi umut

Yenidoğan işitme testini geçmiş olması çok güzel özel hastanenin Bera testine ne kadar güvenilir bilmiyorum özelde hiç yaptırmadım ama üniversite hastaneleri yapıyor İstanbul da çapa da yaptırdık Balıkesir de Atatürk şehir hastanesnde . umarım birinden biri yakındır size. Biz şu an Malatya dayiz depremden sonra testler daha bu hafta açıldı. Araştırma hastanesinde uzman odyolog var o ilgilendi.

Ümraniye eğitim Araştırma da geçtiği test yapıldı sonrasında çocuk doktoru yine abr önerince academic hospital e gittik kbb doktoruda görsün cihazlandıralım dedi odyolog memorial mega hastanesinde kbb doktoruna gittik tekrar test vereceğiz orda 12sinde

Çok geçmiş olsun canım tıp çok gelişti benim yeğenim işitme cihazı kullanıyor onun mesela doğuştanmış eskiden anne babası mesela çağrıyordu 19 yaşında şuan böyle gözünün içine bakıyordu yüksek sesle konuşunca cevap veriyordu işitme cihazı verdiler çok iyi şuan atlatırsınız geçmiş olsun

Araştırma hastanelerini tercih edin bunun için. Özeller çok masraflı olacak çünkü bu test sık yapılan bir test. Tekrar Ümraniye eğitim ve araştırma hastanesine gidip konuşun derim belki çabuk alırlar sıraya

Çok teşekkür ederim çok incesiniz. Böyle hikayeler çok umut verici. Benim oğlum da tez zamanda konuşur sizin yeğeniniz gibi Rabbim Celle Celâlühû nasip etsin .

Çok teşekkür ederim çok incesiniz. Böyle hikayeler çok umut verici. Benim oğlum da tez zamanda konuşur sizin yeğeniniz gibi Rabbim Celle Celâlühû nasip etsin .
Evet onun doğuştan duyma kaybı varmış ben Balkan göçmeniyim mesela o zaman oralarda tıp gelişmemişti işitme testi falan yapmamışlardı buraya gelince mesela dördüncü sınıftan öğrenmişlerdi duyma kaybı olduğunu mesela kısık sesle konuşuyorduk öyle bakıyordu yüksek sesle konuşunca cevap veriyordu işitme cihazı ile şuan çok mutlu halinden de memnun

Araştırma hastanesi geçti dedi testten işte ama ben şüpheyle özele gittim maalesef ileri düzey dendi şimdi başka özel bi hastaneye tanıdığımız doktora gideceğiz testi tekrarlatmak için

Bayağı geç olmuş çocuk için çok üzüldüm. Ama şu an mutlu olması ne güzel. Oğlum beş yaşında ve doktor acele edin altı yaşında konuşmalı deyip duruyor. İnşallah tez zamanda konuşur çok teşekkür ederim güzel mesajınız için

Burada tıp çok gelişti canım bizim oralarda gelişmedi ama Türkiye'ye gelince şuan çokta mutlu işitme cihazı ile sadece moralinizi bozmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…