Duyduk duymadik demeyin Juliet 3.cü melegine hamile

incitanemtuana

EVLI MUTLU IKI COCUKLU :)
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
25.344
26
41

evet kizlar haberi alali bi kac gün oldu sabrediim sabrediim dedim ama yok duyanlar illaki var ama duymayanlar kaldiysada ben duyurayim dedimdiyerimseniben

canim arkadasim julietim 3.cü melegine hamile msnden aldim haberini ve onun adina cok sevindimkaydirigubbakcemile5
iki tane prenses kizina bi kardes daha geliyo allahin izniyle masallah:nazar:

allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah:Saruboceq:
ve rabbim yardimcisi olsun kiyamam ona cünkü bulantilari cok mus su siralar ve umarim en kisa zamanda düzelir insallah:Saruboceq:

buarada julietimden izin almadan acdim bu topigi banada dua edin ki kizmasinyerimsenibenkaydirigubbakcemile

rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu insallah:Saruboceq:

ama masallah:nazar:bu yil bebek bollugu var bereket var:nazar:
birsürü mutlu haber aldik tanidigimiz ve tanimadigimiz arkadaslarimizdan ne mutlu anne olmaya hazirlananlara:nazar:a.s.

bende önceden almıştım haberi ama madem açıldı konu buradanda tebrik edeyim arkadaşımı....
ALLAHIM tamamına erdirip kavuştursun meleğineeee...
darısı bana ve tüm istiyenlereee

canım benim julietin adına çok sevindim :))
hayırla sağlıkla kucaklarına almakta nasip olsun inşallah (aminnnn)

buarada julietimden izin almadan acdim bu topigi banada dua edin ki kizmasin

böyle güzel haberi verdiğin için kızmak mı ne kızması bence oda sevinecek
sabırla ümitle beklemedeyim inşallah benim haberimide tuanacım sen vereceksin :KK66:

Son düzenleme:
anammmmmmmmmmmmmmm bi arkadasimiz daha mi hamile masallahhhhhhhhh, rabbim isteyen bekleyen, evlat hasrateiyle yanip tutusan herkese nasip etsin insallah,
Allah yardimcin olsun, migde bulantinlarinla, ne mutlu sana Allah kucagina aldigin gunleri de gostrsin insallah canimmmmmmmmm

incitanem teşekkürler tatlım.gerçi önceden haberim vardı ve kutlamıştım da juliet arkadaşımı.ama ne yalan söyleyeyim konu açmak aklıma gelmemişti.sağlıkla,mutlukla dünyaya getirir inşallah meleğini juliet arkadaşım.allah yar ve yardımcısı olsun inşallah.benimde hamileliklerim çok zor geçmişti,güçlüklerini iyi bilirim.meleğini kucağına aldımı hepsini unutur.julieti,kızlarını ve incitanemi öpüyorum.sevgiyle kalın.:nazar::nazar::nazar:
Tebrikler002.jpg
bebek_tebrik.jpg

hayırlı olsun..
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ve
isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın...
sevgiler...

Canım tebrik ederim seni güzel rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar:darısı isteyen herkesin başına işallah :Saruboceq:

:ecrin_bebek::emir_bebek:evet bende dun ogrenmistim ama acaba yanlis bilgimidir diye dusunuyodum,
demekki dogru imis,,:sm_cool:,
Allahim saglikla kucagina almak nasip etsin canim,:Saruboceq:darisi tum istiyenlerin basina olsun,,,:Saruboceq::Saruboceq:

hepinize çok teşekür ederim kızlar..Şeniz

allah isteyen herkese nasip etsin..allah tamamına erdirsin..kaydirigubbakcemile3

amin culimm aminn hayırlı olsun tebrik ederimm
ınşallah sağlıkla gelsin yavrun sana
Allahım isteyen herkese anne olabilme lutfunu yaşatsın inşallah

amin culimm aminn hayırlı olsun tebrik ederimm
İnşallah sağlıkla gelsin yavrun sana
Allahım isteyen herkese anne olabilme lutfunu yaşatsın inşallah

X