duvakta biraz karasız kaldım ikitane oldugu icin yardım edin!!!

COK HAKLISINIZ ZATEN HAYALIMDEKı GıBı OLCAK TAM ıSTEDıGıM GıBı BıR GELıNLıK VE DUVAK FELAN AY BıRDEN COK HEYECANLANDIM YAA:asigim: YORUMLARINIZ ıCıN COK COK SAGOLUN

Canim benim gelinligin gercekten cok guzel. Duvaginada bayildim. Dantelli olani mi takip cikartacaksin?
Bence olur. Hersey gonlunce olsun insallah

Yok hayır dantelı olan gelınlıgımle eŞıt o kalacak sacımla bırlıkte bırŞeyler yapılacak.............ve dÜz olanı ıŞte onu gırıŞte takıcam o cÜnkÜ uzun olanı 3meter yanı Öyle dÜŞÜnÜyorum

Yok hayır dantelİ olan gelİnlİgİmle eŞİt o kalacak sacımla bİrlİkte bİrŞeyler yapılacak.............ve dÜz olanı İŞte onu gİrİŞte takıcam o cÜnkÜ uzun olanı 3meter yanİ Öyle dÜŞÜnÜyorum

Haa ben dantelliyi uzun sandim . Olur tabi neden olmazsin.

kaydirigubbakcemile2:dance:kaydirigubbakcemile2

Bu arada danetelli olani gercekten cok begendim. benimde hayalim oyle bir duvak.

DÜĞÜN NE ZAMAN SENıN TıAMO :uhm:???????? BENıM DÜĞÜN HAYIRLISIYLA OLSUN RESıMDE EKLERıM

:1hug: AY CANIM BENıM AMA OLUR BıRGÜN BAKARSINKı BEYAZ ATLI PRENS KARŞINDA...........MUTLAKA

Bence İlk Eklediğin Çok Güzelmiş..
Tak Cnm Nikahtan Sonra Çıkartırsın :asigim:
Mutluluklar Cnm :nazar:

canım gelinligin çok hoş sorun olmaz sen ikisinide kullan cok super olcak vala ( birde demeden geçemeyecegim el çiçegini bence gercek cicek kullan tatlım )

X