duvakta biraz karasız kaldım ikitane oldugu icin yardım edin!!!

C

cano_83

Ziyaretçi
SLM ARKADAŞLAR BENDE KISMET OLURSA EVLENCEGİM GELİNLİGİM HERŞEYİM HAZIR YANİ ,AMA BİR SORUM OLACAK KÜCÜKLÜKTEN BERİ HEP DUVAGIM UZUN OLSUN İSTEDİM EVET :Saruboceq:
OLDUDA AMA BENİM İKİ DUVAGIM VAR YANİ BİRİ GELİNLİGİMLE EŞİT BİRİNDE GİRİŞTE TAKICAM ODA 3METRE UZUNLUGUNDA SADE BİR TÜL AMA GELİNLİGİMLE EŞİT OLAN DANTELİ .......YA BİLMİYORUM BAZEN YATAGA GİRİNCE DİYORUM İKİ TANE FAZLAMI OLUYOR AMA BİRİ GELİNLİGİMLE EŞİT YANİ CIKARMAYACAM ONU AMA O BİRİ İSE UZUN VE SADE GİRİŞE TAKICAM SADECE SONRADA CIKARACAGIM.............. LÜTFEN YARDIM EDİN ŞADIM KALDIM
PAYLAŞIMLARINIZ BEKLİYECEGİM
delikafadulden

Canim keske uzerinde gorebilseydik? Yada gelinligini ve duvagini resim olarak ekleme imkanin varmi?

foto yok ama eklemeye calışırım mutlakayerimseniben

bir daha demem gerek

Son düzenleyen: Moderatör:
bir yanılışlılmı yaptım ya resimler cok büyük cıkmışda
brlli olmuyorda

cnm tinypic.com dan ekleyenler var
yada hizliresim

nasıl özeniorsan öyle yap, uzunu girdikten sonra çıkarırsın, içinde bişi kalmasın

bencede ikisinide tak içinde kalır sonra üzülürsün.. sonra uzun olanı çıkarırsın işte çok yorma be canım kafanı bu kadar mutluluklaaaaarrrrrrrropuyorumnanaktan

kesinlikle kızlara katılıyorum tak sonra pişman olma keşkeler çok kotu ya :1no2: bende uzun duvak istedim hep ama eşşek kafam gittim başkalarını dinledim kısa duvak almıstım şimdi oyle pişmanımki gelinlik etegimdede aynı hatayı yaptım ... sen ikisinide kullan bence canım sonra benim gibi çok pişman olursun çokkkk senağlama

saç modelimde + sacıma gul almıstım baskılar uzerine gittim tac aldım ahhhhhh ahhhhh pişmanım pişman senağlama

yorumlar icin tşkler biraz cesaretlendim yaaaa cok sagolun ama resim eklemeyede calışacagım
tiamo............

benım duvagımda ıkı taneydı bırı kısa bırı uzun harıka oldu herkezınde hosuna gitti birinı nikah kıyıldıktan sonra cıkardım uzun olanını .kısa olan sabıt kaldı gayet güzel ve degişik oluyor mutluluklar dılerım

2uf91tw.jpg

14wu2ac.jpg

1zf0jyq.jpg

30le24x.jpg

lli7d.jpg

mwccy0.jpg

FOTORAFLARI CEKMEM BIRAZ ZOR OLDU ÖYLE AHIMLI ŞAHIMLI GÖRNMÜYOR ELBET ŞUAN AMA İDARE EDİN ARKDAŞLAR YANİ YARDIMCI OLUN YETER kaydirigubbakcemile5

benım duvagımda ıkı taneydı bırı kısa bırı uzun harıka oldu herkezınde hosuna gitti birinı nikah kıyıldıktan sonra cıkardım uzun olanını .kısa olan sabıt kaldı gayet güzel ve degişik oluyor mutluluklar dılerım

öylemi yani seninkiside mi iki tanedi zor olmuyormu yani ben girişde takıcam ama dansda var ondan sonra nikah a gececegiz ama uzun duakla nasıl dans edecegim??????????

öylemi yani seninkiside mi iki tanedi zor olmuyormu yani ben girişde takıcam ama dansda var ondan sonra nikah a gececegiz ama uzun duakla nasıl dans edecegim??????????

yok cnm hiç bir zorlugu yok aynı senınkı gıbı nıkah kıyıldı ya ayaga kalktıgında eşin hemen arkaya atıcak onu duvagı actıktan sonra:)

iki duvak takmata nası oluyo ilk defa duydum:nazar:

bu nedenle yorum yapamıycam canım...ama mutluluklar dilerim

Bız gırer gırmez eŞım duvagımı acacak sonra dans edecegız zor olmazmı uzun bır duvakla sonrada nıkaha oturacagız ve nıkahdan sonra cıkartacagım zaten.bende Önce dedım nıkah sonra dans ama Öyle olmayacak sanırım

ilk dans olucaksa koluna alırsın duvanıgını takılmamak için yada bı tokayla sabıtlenır hemen cıkıcak şekilde nıkahtan sonrada cıkarırsın :)

Içinden nasıl geliyorsa onu yap sonuçta insan istisnalar hariç hayatta bir kez o gelinliği giyiyor....

X