Duvak konusu

naturel27

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
145
105
34
Kızlar merhaba
Gelinliğimi aldım ama duvağa karar veremedim. Bi tane model beğendim rahibe duvakmış. Ben bi de uzun duvak istiyorum yerde sürünsün yani. Gelinlikçideki kız ( gelinliğim uzun kuyruklu arkası işlemeli) kuyruğu kapatır kötü gözükür dedi ama benim aklım hala uzun duvakta kaldı. Uzun duvakta onlarda yokmuş. Bi de gelinliğimin önü işlemeli kuyruk keza işlemeli duvakta işlemeli çok mu abartı olur dedim o yüzden düz işlemesiz mi alsam ya karar veremedim.

Düz olsa ne olur ki. Ya da kısa. Hep upuzun düz bir duvak hayal etmiştim ama gelinliğimi diktirdikten sonra yarım duvak hem de kenarları işlemeli tercih ettim, çok şık oldu pişman da değilim. Bazen heveslerimiz yakışanı sağlamıyor o yüzden gelinlikçinize güveniyorsanız sözünü tutun. :-)

Düz olsa ne olur ki. Ya da kısa. Hep upuzun düz bir duvak hayal etmiştim ama gelinliğimi diktirdikten sonra yarım duvak hem de kenarları işlemeli tercih ettim, çok şık oldu pişman da değilim. Bazen heveslerimiz yakışanı sağlamıyor o yüzden gelinlikçinize güveniyorsanız sözünü tutun. :-)
Yani aslında doğru da ne bilim hayal işte 😂

X