Düşünmeden duramıyorum

zeyneyllz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
35
10
24
Arkadaşlar merhaba cevap verirseniz sevinirim 2 haziranda surtunmeli ilişkim oldu adetim düzensizdi hep 2 haziranda 1 saat sonra regl oldum 7 temmuzda 12 agustosta ve 22 eylulde tekrar oldum ama hamile olabilir miyim diye korkum var hala hamileyken adet olanlar varmış karnım sürekli şişip iniyor ders çalışmam gerekiyor ama hayatıma devam edemiyorum düşüncelerim yüzünden ne yapmalıyım test yapamam korkuyorum

Bu kafayla bir daha sürtünme lütfen.

İlk ve son defaydı ayrıca defalarca belirttim korkutugumu öyle bir manipüle etti ki beni korkmam sandım hic kimseye de anlatamıyorum kendi kendime düşünüp kuruyorum
gebelik falan yok da sizi bir seye zorlayan insanlardan uzak durun. bugün sürtünmeye zorlayan yarın zorla ilişkiye de girer. kadın olarak bedeninizi korumayı öğrenin lütfen.

gebelik falan yok da sizi bir seye zorlayan insanlardan uzak durun. bugün sürtünmeye zorlayan yarın zorla ilişkiye de girer. kadın olarak bedeninizi korumayı öğrenin lütfen.
Haklısınız cinsel iliskiye çok zorladı ama yapmadım aşırı üzerime geldi asla tekrarı olmayacak dersimi aldım ben tek odağım geleceğim

Konuşabileceğim kimsem yok rica etsem bu konuda az da olsa rahatlamam icin özelden yazabilecek olan var mi

Korkulacak bişey olduğunu sanmıyorum altı üstü bir test. Yap ve sonucu kendin gör bir daha da seni buna zorlayan öküzler yüzünden kendini strese sokma

Emin ol ki hamile değilsindir kendinden emin olmak için kan ver veremiyorsan test al yap ama değilsindir hayallerin kimseden önemli değil bunu unutma

Emin ol ki hamile değilsindir kendinden emin olmak için kan ver veremiyorsan test al yap ama değilsindir hayallerin kimseden önemli değil bunu unutma
Rahatlattınız beni teşekkür ederim bundan sonra geleceğim dışında hic kimse umrumda olmayacak araştırdım biraz ve aşırı korku sebebiyle yalancı gebelik olabileceğini düşünüyorum kendimi inandırmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…