düsüne düsüne kafayi yiyecegim...yardim!!!

Sevimli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
507
1
Merhabalar bir aydir fena sekilde düsünce halindeyim ve yavas yavas bu düsüncelerimden kurtulamazsam kafayi yiyecegim...laelaelaelaelae

Bir ay önce birisiyle görüsmeye basladim...bu kisiyi öncesinde bir iki defa görmüstüm ama tam olarak tanimiyorum. tanisalim falan dedi, neyse bir aydir msnden yazisiyoruz. O kendini bana tanitmaya calisiyor ben kendimi ona tanitmaya calisiyorum..benden hislandigini hatta sevdigini hatta evlenmek istedigini söyledi... Ama gelin görün ki ben ona olan duygularimdan hic emin degilim bir hoslaniyorum diyorum bir hislanmiyorum diyorum kendimi bir sabitleyemedim. kafam cok karisik. Bazi konusmalari birbirine zit gibi geliyor, nedense ona tam olarak güvenemiyorum bu yüdende biraz soguk davraniyorum. o bunu farketmis olcakki bana hic yakin davranmiyorsun falan diyor.. Üzülüyorumda böyle olunca...sonra mesaj cektim birkac defa böyle ince sözcükler gecen ve bunun üzerine mesaj yollamadi bana. bana canim gülüm güzelim falan seyleri cok söylüyor. benimle hep ilerisi hakkinda konusuyor, yani bilmiyorum seviyormu dalgami geciyor anlamadim gitti. Ailem onunla görüstügümü biliyor. Bunu onada söyledim daha birsey belli degil neden söyledin diyor. böyle diyince acaba sadece egleniyormu diyorum???Çok üzgünüm çoook
Ama bazen cok akillica seyler söylüyor bazen kacamak cevap veriyor. Bende ona hep ilerisini konusuyorsun daha bugünden birsey belli degilki ileriyi görebilsin dedim haklisin diyor. BIrde kendisi lise mezunu, gercekten universite okumak istiyormusun diye kac defa bana sordu...ya diyorum acaba alcaklik duygusumu yasiyor??? diyorum problemmi olur, hayir benim icin problem olmaz ama sen ileride bunu problem yaparsin diyor... ya hep benim düsüncelerim olmayan seyleri düsüncem oldugunu ima ediyor... kendisi ailesine görüstügümüz hakkinda birsey anlatmamis. Acaba diyorum ciddi degilmi??? ama benimle ileride evliligi düsünürmüsün diyor...

yani kisaca kafam cok karisik ne yapcagimi sasirdim, tabii annem saolsun tüm benim ailenin bundan haberi oldu, hatta dügün hazirliklarina bile basladilar yavastan, diyorum durun daha birsey belli degil, ama herkes istiyor....offffffff kafam fena halde karisik hic emin degilim ona karsi olan duygularimdan...benden ince sözler falan bekliyor ama ben söylemek istemiyorum cünkü ona olan duygularimdan emin degilim. oda bana sen bana soguk davranirsan bende senden sogumaya baslarim diyor.
ben ölümüne varim diyor sigara ictigi icin kizdim gitti bir paket sigarayi kirdi cöpe atti bunu senin icin yaptim falan diyor...

acaba diyorum simdiye kadar erkek arkadasim olmadigi icin bana ince sözler söyledigi icinmi ona baglanmak istiyorum...anlamadim gitti. ona universite okumak istedigimi söylüyorum o bana ben lise mezunuyum isciyim diyor, senin her istedigini yerine getirebilmeyebilirim diyor...
ne yapayim ya yardim edin, isin icinden cikamdim birtürlüCADIARZU

lütfen alinti yapmayin---

X