Düşüncesiz doktor sorunu yaşıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

myrainbowbaby

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
406
127
Kızlar selam gebelik testi ile çift çizgi görünce bugün adet günüm de geçince doktora gittim kan vermeye ve resmen beni azarlayarak gönderdi. 10 gün geçmeden gebelik olmazmış kanda çıksa bile yanlış sonuç olurmuş 🤣🤣 ya diyorum ki olumsuz gebelik geçmişim var takip edilmem lazım yok diyor olmaz Allah aşkına bu halimle kafayı yedirtti bana böyle insanlar okuyup doktor olmuşlar maalesef çok fazla sinirlendim ve strese girdim umarım bu bebisi olumsuz etkilemez biraz dertleşmek istedim ve belki rahatlatilmak 🥺🪻

Kızlar selam gebelik testi ile çift çizgi görünce bugün adet günüm de geçince doktora gittim kan vermeye ve resmen beni azarlayarak gönderdi. 10 gün geçmeden gebelik olmazmış kanda çıksa bile yanlış sonuç olurmuş 🤣🤣 ya diyorum ki olumsuz gebelik geçmişim var takip edilmem lazım yok diyor olmaz Allah aşkına bu halimle kafayı yedirtti bana böyle insanlar okuyup doktor olmuşlar maalesef çok fazla sinirlendim ve strese girdim umarım bu bebisi olumsuz etkilemez biraz dertleşmek istedim ve belki rahatlatilmak 🥺🪻
Saglikocagindaki doktor mu söyledi ,kadın doğum mu ? Yengem 2 haftalıkken öğrendi gece 3 de kan verdi 😂 hâlâ espirisi döner bizde sperm yumurtaya ulassaydi diye 😂

Sağlık ocağındaki salak doktor söyledi afedersiniz ya diyorum ki ben istiyorum kan hayır olmaz diyor böyle saçmalık olabilir mi siz söyleyin 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Bu zamana kadar sorun çıkaran saglikocagi doktoru duymamıştım. Gecikti diyince direk kan verdiriyorlar, sadece sabah 10 dan sonra yok diye biliyorum. Denk gelmiş size siz bir kadın doğum bölümüne randevu alın. Hem herşeyi detaylı öğrenirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun ,sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah.

Bu zamana kadar sorun çıkaran saglikocagi doktoru duymamıştım. Gecikti diyince direk kan verdiriyorlar, sadece sabah 10 dan sonra yok diye biliyorum. Denk gelmiş size siz bir kadın doğum bölümüne randevu alın. Hem herşeyi detaylı öğrenirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun ,sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah.
Sormayın inanın şaka gibi günümü zehir etti yaşadığımız yerde özel hastane yok olsa direk gider veririm akşam acile gitmeyi düşünüyorum 🤦🏻‍♀️

Sormayın inanın şaka gibi günümü zehir etti yaşadığımız yerde özel hastane yok olsa direk gider veririm akşam acile gitmeyi düşünüyorum 🤦🏻‍♀️
Hayırlısı olsun. Sıkmayın canınızı. Kızılcık şerbetindeki pinko ne dedi ;" çocuğun nasibi varsa 3 . Kattan düşsen de yaşar ,nasibi yoksa hapşırinca düşer." İyi düşünün iyi olsun.

Ya saglik ocağındaki doktor kesinlikle bakması lazımdı
Sikayet etsen edilir
Belki iliski üzerinden 10 gün geçti
Sıkmayın canınızı, böyle ufak meseleler ile de Allahın izniyle olumsuz etkilenmez bebis,millet ne sıkıntılar ile doğuruyor çocuk, içinizi ferah tutun

Sadece merak ettim sürekli sürekli mi gidiyorsunuz kan vermeye çocuk için?
Yani bitek bu yüzden belki doktor bekleyelim demis olabilir

Sağlık ocağında gerçekten insanı zorlayanlar var.
1 hafta gecikti deseydin keşke…

Herseyı doktora haber vermek zorunda degıldınız
Takipli kadın dogumcunuz degıl sonucta.
Gebelık testı yaptırmaya geldim deyıp yaptıracaksınız
Acıklama yapmak nıye

Herseyı doktora haber vermek zorunda degıldınız
Takipli kadın dogumcunuz degıl sonucta.
Gebelık testı yaptırmaya geldim deyıp yaptıracaksınız
Acıklama yapmak nıye
Yeni hamile kaldığım için zaten kadın doğum doktoruna gitmek zorunda değilim
İkincisi yaşadığım ilçede değil merkezde doktorum ve çalışıyoruz her dakika istediğim yere gidemem
Beta değerim düzenli artmalı ve keseyi görmeliyim ki kendi doktoruma gidebileyim
Demediğimi sandınız sanırım adama talep ettiğim halde istiyorum dediğim halde yapmam dedi sorun bu zaten yoksa elin adamına beni sinir eden birine açıklama yapmak zorunda değilim burda yaşadığım mağduriyeti dile getiriyorum

Ya saglik ocağındaki doktor kesinlikle bakması lazımdı
Sikayet etsen edilir
Belki iliski üzerinden 10 gün geçti
Sıkmayın canınızı, böyle ufak meseleler ile de Allahın izniyle olumsuz etkilenmez bebis,millet ne sıkıntılar ile doğuruyor çocuk, içinizi ferah tutun

Sadece merak ettim sürekli sürekli mi gidiyorsunuz kan vermeye çocuk için?
Yani bitek bu yüzden belki doktor bekleyelim demis olabilir
Çok teşekkür ederim hayır sürekli gitmedim ilk defa adetim bugün gecikti ve pozitif gördüm emin olmak ve artışı takip etmek için normal olarak kan vermek istedim kese 1000 kusur değerlerden sonra görüldüğü için ona göre kendi doktoruma gideceğim bir de dediğim gibi daha önce gebelik kaybım olduğu için kendisine takip edilmek istediğimi belirttim 🙏🏻

Yeni hamile kaldığım için zaten kadın doğum doktoruna gitmek zorunda değilim
İkincisi yaşadığım ilçede değil merkezde doktorum ve çalışıyoruz her dakika istediğim yere gidemem
Beta değerim düzenli artmalı ve keseyi görmeliyim ki kendi doktoruma gidebileyim
Demediğimi sandınız sanırım adama talep ettiğim halde istiyorum dediğim halde yapmam dedi sorun bu zaten yoksa elin adamına beni sinir eden birine açıklama yapmak zorunda değilim burda yaşadığım mağduriyeti dile getiriyorum
Hanaımefendi ben kadın doguma gidecektiniz demedim
Gebelık ıcın kan vermek istiyorum dedıgınde sızı sorguya mı cektı ne kadar gecikti dye.
Ki belirtmek zorunda degıldınız sorsa bile. Kadın dogumc u Olmadıgı ıcın bilmesi gerekmiyor dıyorum

Hanaımefendi ben kadın doguma gidecektiniz demedim
Gebelık ıcın kan vermek istiyorum dedıgınde sızı sorguya mı cektı ne kadar gecikti dye.
Ki belirtmek zorunda degıldınız sorsa bile. Kadın dogumc u Olmadıgı ıcın bilmesi gerekmiyor dıyorum
Evet bilmesi gerekmiyor ve haddine de değildi gebelik şüphem var kan vermek istiyorum diyince kendisi kaç gün geciktiğimi sordu ve 10 gün olmadan gelme diyerek beni resmen kovdu konu bu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X