Düşünceleriniz önemli okur musunuz

Pecete34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2012
462
174
Kızlar merhaba evlilik yaşında genç bir kızım kendime uygun olarak gördüğüm biri var aile yapısı ailemize uygun işi iyi tanıdığımız kadarıyla düzgün biri görünce heyecanlanıyorum duygusal olarak hissettiğim bu kadar. Size sorum evlilik için dua ederken onu mu istemeliyim rabbimden yoksa genel olarak mı dua etmeliyim bu aralar çok kafamı kurcalayan bir konu. Birgün onunla olacakmış gibi hissediyorum birgün ümitsizliğe düşüyorum o da beğense bi tepki verirdi diyorum ne yapacağımı şaşırdım. Bu durum dualara da yansıyor birgün onu istiyorum birgün genel dua ediyorum yorumlarınızı bekliyorum

Hayırlısı için dua edin.İlla o olsun diye değil.

Hayırlısı için dua edin.İlla o olsun diye değil.
Etrafımda bana uygun olduğunu düşündüğüm tek kişi o yüzden sanki oda olmazsa hiç olmayacakmış gibi geliyor hiç kimse karşıma çıkmayacakmış gibi geliyor

Hakkımda o kişi hayırlıysa Rabbim kolaylaştır, eğer değilse o hayırlı insanı karşıma tez zamanda çıkar diye dua edin bence.

‘Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr’
-Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır-duasını okumanızı tavsiye ederim

"Rabbim gönlümde ki hakkımda hayırlı eyle,hakkım da hayırlı olanı gönlüme razı eyle" diye dua edebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…