Düşüncelerime söz geçiremiyorum

dinyeper

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
10
3
28
6.5 aylık hamileyim, eşimin memleketine taşındık yaklaşık 1 yıl önce ve burada ne akrabam ne arkadaşım var. Bunun dışında yaşantım iyi ama iyi şeylere odaklanamıyorum, iyi şeyler düşünemiyorum. Sürekli bir sorun çıkacakmış gibi şeyler düşünüyorum. Bebeğime odaklanamıyorum. Benim gibi olan var mı, sizce nasıl daha iyi hissedebilirim?

Kötü şeyler düşündüğünüzü fark ettiğinizde hemen iyi şeklini hayal edin
Bir süre sonra alışkanlık haline gelecektir inşallah.
Psikiyatri doktorum takintilarim için "düşünceler gelsin bosver onlar sana bir şey yapamaz" demişti.
Belki işinize yarar.

Kötü şeyler düşündüğünüzü fark ettiğinizde hemen iyi şeklini hayal edin
Bir süre sonra alışkanlık haline gelecektir inşallah.
Psikiyatri doktorum takintilarim için "düşünceler gelsin bosver onlar sana bir şey yapamaz" demişti.
Belki işinize yarar.
Kötü düşünceler sürekli ve çok düşünmekten gerçekleşiverdi bende, başıma geldi, korkum da biraz ondan
Hemen iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum ama beynimin arka planinda o düşünce çalışıyor gibi
Teşekkür ederim yorumunuz için

6.5 aylık hamileyim, eşimin memleketine taşındık yaklaşık 1 yıl önce ve burada ne akrabam ne arkadaşım var. Bunun dışında yaşantım iyi ama iyi şeylere odaklanamıyorum, iyi şeyler düşünemiyorum. Sürekli bir sorun çıkacakmış gibi şeyler düşünüyorum. Bebeğime odaklanamıyorum. Benim gibi olan var mı, sizce nasıl daha iyi hissedebilirim?
Eşinizin ailesinin bu düşüncelerle bir alakasi var mı ?

X