Düşünce cıkmazı fikirlerinize cok ihtiyacım var.

MonicaGellerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2024
456
1.471
28
Günaydın kızlar

yaklasık tam bır ay olmadı bile arkadas ortamında bı cocukla tanıstık benden3 yas kucuk. o gece auramız tuttu bırbırımıze satastık ettık guzeldı daha öncelerı beni görüyomuş cok begenıyoms falan derken bızım elektrık tuttu bı kac kez daha oturduk. Bu sefer gorusmeye basladık ama bana asık oldugunu sevmeye basladıgını soyledı daha cok yenıyken anlam veremedım duygusal boslutka dıye dusundum kı babasını 3 ay önce kaybetmıs annesıyle problemı var borcları var suanda calısmıyor. ben ılıskı ıstemedıgımı söyledıkıce ustume dustu uzuldu daha sonra bız gorusmeye basladık bende alısmaya baglanmaya basladım yaklasık 15 - 20 gunde 3 yıllık ılıskı gıbı seyler yasadık tam bı yaz aşkı yani. Ama sigara- degil ıcılen madde kullanıyor o ile baslayan. kumar oynuyor arada da olsa bunlar benım ıcın dırekt red flagdı. Göz yumdum bı sekılde. Kendisi cok iyi cunku dıye. Ama sureklı bı toksiğiz kavga et ıkı gun konusma dayanama barış. Cınsellıkte dahil yasadık. Ama ask doluyuz böyle. En son gecen hafta onlardaydık gunduzu gayet guzeldı. Benı bırakıp gıdıceksın demeye basladı aksamına Gecmısımı öne sürerek daha öcneden baskalarıylada beraber oldugumu söyleyerek bana güvenmediğini söylemiş arkadasıma bana acıklama bile yapmadan bitirdi. Cok agrıma gitt gercektende cok asıktın hanı dayanamıyodun hanı? engelledi her yerden. Twitterda da tivitlesiyoduk gene sonra bı anda geri engelledi. bende mesaj yardırdım dun cevap bile vermedi telefondan da engellemiş. Aynı kasabadayız bu arada da.
Hazmedemıyorum cok mu anlam yukledım? bende mı boslutkaydım bılmıyorum ondan önce benım cınsel anlamda gorustuklerım oluyordu ama bu cok baska hıssettırdı. Silkelenmem gerek ama olmuyor. Kendısı ya duygusal yoklsunlukta yada duygusal boslukta fakat ne yasadım neler oldu böyle anlayamıyorum.

bana asık oldugunu sevmeye basladıgını soyledı
annesıyle problemı var borcları var suanda calısmıyor.
Ama sigara- degil ıcılen madde kullanıyor o ile baslayan. kumar oynuyor arada

Gittikçe daha da kötüleşiyor adam boş char. Merhabalaştıktan sonra geçmişi bahane etmiş kaçmış. Bundan olmaz zaten, yaşandı bitti saygısızca deyip önünüze bakın sakın geri dönmeyi falan düşünmeyin siz de engelleyin.

Ayrıca anlattığınız adamla ilgili bir başka üye yazsaydı ne düşünürdünüz?

Gittikçe daha da kötüleşiyor adam boş char. Merhabalaştıktan sonra geçmişi bahane etmiş kaçmış. Bundan olmaz zaten, yaşandı bitti saygısızca deyip önünüze bakın sakın geri dönmeyi falan düşünmeyin siz de engelleyin.

Ayrıca anlattığınız adamla ilgili bir başka üye yazsaydı ne düşünürsünüz?
Kesinlikle bes para etmez derdim hele bu kumardı ıctıgı seydı. Hepsınden önce bu yeterlıydı ama hislerime engel olamamistim cok haklısınız

yaklasık tam bır ay olmadı

Yaklaşık bir ayda bunlar yaşanıyorsa iki taraftada sıkıntı vardır. Yaşlarınız liseli ya da 20lerinin başında taze üniversiteli yaşı değil.

Bir insanın bir ayda yaşayacağı şey tatlı tatlı iltifatlar, birbirinin kahvesini nasıl içtiği gibi detayları merak edip öğrenmektir. Öpüşürsün sevişirsin ama onlar bile yine tatlı tatlı heyecanlı olur. Bu rezillikler yaşanmaz. İkinizinde boşluğuna gelmiş.

Yaklaşık bir ayda bunlar yaşanıyorsa iki taraftada sıkıntı vardır. Yaşlarınız liseli ya da 20lerinin başında taze üniversiteli yaşı değil.

Bir insanın bir ayda yaşayacağı şey tatlı tatlı iltifatlar, birbirinin kahvesini nasıl içtiği gibi detayları merak edip öğrenmektir. Öpüşürsün sevişirsin ama onlar bile yine tatlı tatlı heyecanlı olur. Bu rezillikler yaşanmaz. İkinizinde boşluğuna gelmiş.
ben 27 o 24 evet kesınlıkle...

Madde kullanıyor kumar oynuyor 3 gün sonra sevdiğini söylüyor ve sen de tüm bunlara göz yumdun öyle mi. Üzgünüm ama tek bir amacı varmış amacına ulaşmış ve olayı bitirmiş. Olan sana olmuş yani. Sadece kendince anlam yüklemişsin

İyi ki gitmiş o zaman. Daha bilmediğiniz neleri var kimbilir adamın. 25 yaşında borç içinde, madde var, kumar var. Kızla her şeyi yapıp aa sen geçmişte başkalarıyla da olmuşsunlar var. Nesi iyi bu adamın anlamadım.

X