Düşükten sonra

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Afetgelin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2023
204
70
Kızlar selam. 4 nisanda sağlıksız gebelikten 6 haftalık düşük yaptım. İlaçla ve tertemiz olmuştu doktorum dedi. Üzerine 30 gün sonra adet oldum 6 gün normal oldu. O kadar dakik ki adetlerim düşükten sonra da 4 ünde düşük yaptım öbür ayında 4 ünde adet oldum o kadar dakik herneyse 2. Adeti olmam gerekiyordu dün hala gelen giden yok regl olcak gibi ağrım var bi sancı vuruyor bi vurmuyor. Gebelikten şüphelensem mi acaba bilemedim test yapmak istemiyorum şuan. Bi öncekini 1 gün gecikmeyle öğrendim. Sizce aynı durumu yaşayanlar oldu mu

Yanlış yazmışım 4 mayısta oldu düşük nisanda hamileydim

Ya nasıl güvenip tekrar ardından çocuk düşünebiliyirsunuz dun düşük yaptım hatta blki de daha düşmedi bilemiyorum çünkü ağrım halen var . Korkudan hayatta bir daha düşünemiyorum gebelik çok canım yandı cokk

Seni çok iyi anlıyorum ilk düşük yaptığım hafta sanki yaşamamın bi anlamı yokmuş gibi çok kötüydüm eşime de çok sinirliydim halbu ki o benden daha şok üzülmüştü ama geçiyor geçmek zorunda genim daha bebek oluşmamıştı belki ondan biraz çabuk atlattım bilemiyorum

Benimki daha düşmemiş. Ben düşmüştür sanıyorum bugün doktora gittim düşmek üzere dediler sabah düşecek diye umut ediyorum artık. O kadr canım yandı ki. Şuan ağrı azaldı keşke hep bu şekilde olsaydı ağri kesinlikle doktora gitmezdim bu benim 2. Düşüğüm

Pıhtılaşma testi ve genetik tarama yaptırmanızı öneririm tekrar gebelik düşünüyorsanız bence vakit kaybetmeyin altında pıhtılaşmayla ilgili bir sorun varsa başta önleminizi almanız daha da rahatlatacaktır sizi

Yurtdışındayım ve burda maalesef soru soruyorum mesela. Allah'ın takdırı diyorlr arastıralım demiyorlar. Turkıyeye donunce insallah ılk ısım gıtmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…