düşükten sonra sorun yaşayan varmı?

zfrmrv

mavininengüzeltonu
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2015
15
6
Merhaba arkadaşlar ben 5 ay önce düşük yaptım kürtaj olmadı ama kese evde düştü hastanedede ilaçla kalan parçalar düştü.10 gün falanda kanamam oldu.sonraki ay ocakta normal 7 gün adet oldum annemin doğumevi ısrarıyla büyük doğuma gittim kontrl için hiçbi sorun yok dediler şubat ayında adetim 16 gün sürdü tekrar gittim doğumevine bi sorunnolmadığını herhangi bi kist falanda olmadığını söylediler mart ayında 7gün normal adetim oldu ama 10 gün sonra belimde bi sancı ve damla damla kahverengi leke iki hafta devam etti çok korktum yine hamileym düşükmü olcak diye hep yattım ve iki haftanın sonunda yine adetim başladı ve 8 gün oldu hala devam etmekte:KK42:ama asıl sorunlar bunlar değil tabi :KK43: psikolojimin çok kötü olması.kendimi çok kötü hissediyorum durup dururken bianda ağlamaya başlıyorm ama ne ağlamak:cry: eşim artık yanıma yaklaşmaya korkuyo dokunmaya korkuyo bişey olcak diye çünkü hepde oluyo ve bu beni daha çok üzüyo kendimi çok kötü hissediyorum çok mutsuzum toparlanmaya çalışıyorum ama yine bişey oluyo ve çok üzülüyorum :KK42:düşükten sonra hemen hamile kalırsın falan gibi teselliler oluyordu ama 5 aydır olmadığı için artık o umutlarda yok sürekli hasta gibiyim sürekli uyyorum yaptığım başka bişey yok beni anlayan yanımda olan üzüldüğümü üzülceğimi bilen kimse yok eşimden başka allah ondan razı olsun.ama hiçkimse neyaşadığımı bilmiyo anlamıyo bide beni üzüp kırıyo herkes. kmse üzüldğümü kırıldığımı düşünmüyo bile:KK42:kendimi çok yalnız hissediyorum bunları anlatabilceğim beni anlayablcek hiçkimse yok çok kötüyüm neyapıcam bilmiyorum bunları yaşayan tecrbesi olan varmı düşükten sonra nekadar sürdü tekrar hamilelik?neyapmalıyım hiç bilmiyorum tek bildiğim bunların hepsini içimde yaşıyorum ve çok üzgünüm çok yorgunum :KK42:

Bnde evde duşurdum keseyi hastanedede ilaçla parçaları.. Benmde 4 ayım bitti hiç korunmadım hala bişy yok. Normal bi sure bu. Rahim anca toparlanıyoo

Bnde evde duşurdum keseyi hastanedede ilaçla parçaları.. Benmde 4 ayım bitti hiç korunmadım hala bişy yok. Normal bi sure bu. Rahim anca toparlanıyoo
Peki sizinde hala sorunlarınız oluyomu yada nekadr sürdü?

benm kalbi durdu kkürtaj oldum 1 sene olcak daha olmadı. bide düşükten snra hemen olur diorlardı :KK43:

benm kalbi durdu kkürtaj oldum 1 sene olcak daha olmadı. bide düşükten snra hemen olur diorlardı :KK43:
Benmde kalbi durdu :KK43:Ben yanlış doktor seçimi yaptım malesef bıraksam sağlam bebeği alcaktı hemen gebeliği snlandrma kararı aldı ona çok üzüldüm ilk gebeliğidi bilinçsiz bi şeklde günlerce ağla sızla çok kötüydüm snra başka doktra gttim hiçbisorn olmadğnı gelişimn normal oldğunu söyledi kalp atşlarını gördük falan bikaçgün sonra kahverengibileke hastneye gttim bişy yok dedilr ertesi gün kanamam oldu gittim tekrar kalp atışları görülemedi sabah gelin kürtaja alalım dediler eve gelene kadr yine ağla sızla eve grdim on dk snra belimde felaket bi sancyla kanamam çoğldı ayağa kalkmamla bişey gitti kese öylece düştü allahtan kürtaja gerek kalmadı odaha zor daha çok dikkat etmk gerekyo allah yardımcımız olsun rabbim en kısa zamanda hayrlısyla hepimize nasip eder inş

Bende bir yil once dusuk yaptim yogun bi kanamayla kendiliginden dustu henuz yeniydi daha . Bir dahada gebe kalamadim hormonlar altust oldu duzelttik yolu koyduk gecen sene hamile kaldigim bu ayda klome basladim simdi . Gerisi nasip artik rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip etsin

Benmde kalbi durdu :KK43:Ben yanlış doktor seçimi yaptım malesef bıraksam sağlam bebeği alcaktı hemen gebeliği snlandrma kararı aldı ona çok üzüldüm ilk gebeliğidi bilinçsiz bi şeklde günlerce ağla sızla çok kötüydüm snra başka doktra gttim hiçbisorn olmadğnı gelişimn normal oldğunu söyledi kalp atşlarını gördük falan bikaçgün sonra kahverengibileke hastneye gttim bişy yok dedilr ertesi gün kanamam oldu gittim tekrar kalp atışları görülemedi sabah gelin kürtaja alalım dediler eve gelene kadr yine ağla sızla eve grdim on dk snra belimde felaket bi sancyla kanamam çoğldı ayağa kalkmamla bişey gitti kese öylece düştü allahtan kürtaja gerek kalmadı odaha zor daha çok dikkat etmk gerekyo allah yardımcımız olsun rabbim en kısa zamanda hayrlısyla hepimize nasip eder inş
bende yanlış doktora denk geldim ilaç yüzünden. bide kontrole çağırmadı fln bi baktım kalbi durmuş. ne yapalım bölesi nasipmiş rabbim sağlıklı evlatlar versin belkide sağlıksız olcaktı diye avutuyorum kendimi

X