Düşükten sonra hayali çizgi mi ?

Busra3525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
9
3
25
Kızlar hepinize merhaba burası çok güzel bir yer iyiki burdayızz :))
Maalesef 4 ay önce düşük yaptım ikizlerdi
Daha regl olmama 6 gün var biraz bel ağrım ve biraz da kasıklarımda gün içinde ağrı oluyor ya da ben hamile olmayı beklediğim için ağrıyomuş gibi geliyo gece rüyalarımda testler yapıyorum o derece kafayı takmış durumdayım Daha çok erken biliyorum ama içimde bi his var acaba mı diyorum dün test yaptım ama çok çok silik bi çizgi görüyorum eşim görmediğini söyledi siz görebiliyomusuz yoksa ben hayal mi görüyorum

Eklentiler

• IMG_4394.jpeg
    76,8 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_4395.png
    522,3 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim kucağınızı boş bırakmasın inşallah içinde bizlerinde kucağı boş kalmasın aynı rüyayı bu ay içinde 2 kere gördüm test yaptım sizinki gibi çıktı ancak başka testler yaptığımda yoktu belkide kuruma çizgisiydi bilemiyorum şuan adetim 1 gün gecikti ama kaç tane test yaptım bi sizinki gibi çıkıyor bi negatif çıkıyor sizinkide tam pembemsi gibi durmuyor sanki kuruma çizgisine benziyor ama bilemedim umarım vardır hakkımızda hayırlısı olsun

Hafif bir çizgi görüyorum ya değeriniz çok düşük ya da kuruma çizgisi . Bence bekleyin 2 gün testi tekrarlayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…