Düşükten sonra hamile kalamamak

serendipity16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
491
216
29
Merhaba nisan ayında düşük yaşadım çevremdeki herkes 1 2 ay içinde tekrardan hamile kalırsın rahim kendini temizledi daha kolay hamile kalırsın falan dedi ki benim doğal yolla düştü keseydi sadece kanamam bitip tekrar başlıyordu 1 aya yakın böyle sürmüştü bugün düşükten sonra 3. Ayım doktor korunmanıza gerek yok dediği için kanamam bitince korunmamıştık ama hala bir şey yok bugün adet oldum. düşükten sonra tekrar hamile kalması uzun süren var mı ? Eylül ayında 1 sene olacak deneyeli ama hep hüsran üzülüyorum

Vala kuzum benim de 2 dusuk oldu iki ay ust uste hamile kaldim 1 bucuk sene oldu dusuklerin ustunden geceli bende de tik rahim filmi cektirdim amaliyat oldum nasip hersey kuzum o kadar cok kafaya takma herseyin basi stres

Ben kürtaj oldum 2 yıl geçti hala olmuyor anlam veremiyorsun beklemekten başka birşey gelmiyor elden rahim filmi çekildim aşılama yapıldı olmyor malesef

Vala kuzum benim de 2 dusuk oldu iki ay ust uste hamile kaldim 1 bucuk sene oldu dusuklerin ustunden geceli bende de tik rahim filmi cektirdim amaliyat oldum nasip hersey kuzum o kadar cok kafaya takma herseyin basi stres
şu an hamile misiniz peki ? Üst üste olunca insan daha çok yıpranır geçmiş olsun. Öyle valla o stresi bi atabilsek her şey güzel olacak ama onu başarabilmek iş benim Ağustosta 3 senem bitecek evlilikte milletin baskısı da cabası öyle şeylerde insanı çok strese sokuyor

Yok vala kuzum hala bende hamile kalamadim brnimdr ekim de 2 yil biticek miletin baskisi dedigin gibi daha da yipratiyor

Benim de bir düşüğüm var 2021 ekimde, bana Dr birkaç ay bekle vücudun kendini toplasın dedi biz de es verdik, sonrasında yumurta takipleri, estrofem, klomen ve hatta Çatlatma iğnesine rağmen hamile kalamadım. Rahimde, rahim duvarında, yumurtaliklarda hatta yumurta rezervi de dahil olmak üzere görünürde fiziksel bir sorun yok. Son çare geçen hafta rahim filmi çekildi, tüpler acıktı ama rahim girişinde minik bir tıkanıklık vardı o da gebeliğe engel değildi dedi bugün Dr muayene ettiğinde. Bu aydan itibaren klomen ve coraspin verdi. Coraspin kanda pıhtılasma vs durumlarda ya da gebeliğe hazırlıkta ve gebelikte sıkıntıları gidermek için kullanılan bir ilacmis. İşin entersani ben kadınlar kulübünde tesadüfen pıhtılasmayla ilgili bir şey okuduğum için doktora sordum bugün, o da sağolsun test mest istemeden yapıştırdı coraspin diye. Bir doktorum daha var, onunla da son bir kez bu konuyu konuşmak istiyorum çünkü. Zaten jinekologlrla ahbap olduk iyice işin kötüsü şimdi de tayinimiz çıktı buyuksehirden küçük bir ilçeye, orda ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yok

Allah en kısa zamanda ikimize de nasip eder inşallah Bende eylüle kadar bekleyip eğer olmazsa doktora klomen kullanmak istediğimi söylicem gerçi sizde işe yaramamış ama işe yaranlar da var crospini bende duydum ama sizde kan sorunu yoksa doktorun kafaya göre vermesi doğru mu acaba inşallah sıkıntı vermez başka doktora da sorun bence. Küçük şehirlerde gerçekten zor oluyor doktor imkanı falan bende ilk evlendiğimde küçük şehirdeydim 2 sene sonra tayinimiz çıkacaktı o yüzden 2 sene istemedik tek hastane vardı falan Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…