Düşük

Ervem

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2023
99
19
27
Doktorum bir hafta bekle bebek düşmezse kürtaj dedi acaba doğal yolla düşecek bişey varmı bilginiz var mı lütfen yardım edin çok korkuyorum kürtajdan

Doktorum bir hafta bekle bebek düşmezse kürtaj dedi acaba doğal yolla düşecek bişey varmı bilginiz var mı lütfen yardım edin çok korkuyorum kürtajdan
Genelde ilaç veriyor doktor size vermedi mi?
Onun haricinde koca karı şeyleri sakın denemeyin içinizde parça felan kalır daha tehlikeli

Kanamaniz varsa zaten kendiniz de dusurebilirsiniz ekstra yerinizde olsam birşey yapmam ben kanamayla biraz düşürüp sonrasında kürtaj oldum ama zaten kürtaj için gün almıştım onu beklerken düşme baslamisti kürtajdan korkmayın ayrica öyle korkulacak birşey degil onbeş dk ya bitiyor vakumlu şekilde yapılıyor

Doktor kürtaj demiş üstüne neyin evde düşürmesinden bahsediyorsunuz? Kürtaj korkulacak bir şey değil. Aksine narkoz altında hissetmeyeceksiniz bile. Ama evde yaptığınız herhangi bir işlem canınıza mal olabilir

kurtaj 15 dakikalik bir islem ben iki gun once oldum ama ölümden döndum 15 dakikalik bir islem icin beni 1 bucuk gun ac susuz biraktilar 8de gel bisey yeme dediler gittim kanamam vardi almadilar 4 te alcaz dediler 4 de geldiler 11 de alcaz dediler 11 oldu yine yok bir bardak su icemedim en son ailem sikayet etti hastaneyi sikayet ulasinca esimde tartisinca gece 2 de aldilar ama ozamana kadar sancidan kivrandim sekerim dustu acliktan bayildim agri kesici bile vermediler yemin ederim hayatimin en zor gunuydu 15 dakikalik bir islem icin 1 bucuk gun eziyet cektim kurtajdan korkmayin hastaneyi guzel secmek lazimmis onu anladim...

kurtajdan korkma ben iki gun once oldum asıl kendin dusururken cok sancin oluyor ben iki kere oldum kurtaj bebegin kalbi durdu biride bos gebelikti zaten hicbirsey hissetmiyorsun uyuyorsun uyanincada benjm agrim hic olmadi kurtaji beklerken asıl agrim cok oldu hic korkma cok basit bir operasyon

X