Düşük yaşadım kanamam devam ediyor!!!!

Aynen öyle nasip her şey. Ama çok sık duyuyorum düşükten sonra gebelik daha çabuk ve sağlıklı oluyormuş tabiki Rabbim bilir en doğrusunu ama genel olarak bu inanış var ve yaşayanlar var
Ben gebelik istemiyorum ama iki çoçcuğum var bu son gebelik süpriz olmuştu

Hamileyim suan kurtajdan iki ay sonra hamilr kaldim sali gunu muayenem var keseyi ve bebegi gormusduk kalbi icin gidicem insallah
Kaç haftalikta kürtaj oldunuz? Ben bir düşük bir de bebeğin kalbinin durmasıyla 2 kürtaj geçirdim. Daha 1 hafta oldu en sonuncusu. Ve 1 adet geçmesini bekliyorum ama korkularım da var. Bana şundan kaynaklı olmuş denmedi sadece patoloji sonucu bekleniyor ki yine sağlıksız bebek diyeceklerini düşünüyorum.

Canim ben 10 haftalk bos gebelikden kurtaj oldum

Ben daha doktora gitmedim sağlık ocağındaki doktora sormuştum oda çok sebebi var dedi şu sebepten dolayı diyemem dedi

İnşallah sağlıklıdır

6+3 du suan yedi haftalik sali gunu gidicem yine
Sunucunuz ne.oldu bender boş gebelikten kürtaj oldum şimdi korunmayı bıraktık bu ay hanı bekliyorum adetini içimde endişe mi desem aslında hiç olmasını istemedigim bir.sey diyorum bazen sen çok endişe etin korktun başına geldi iki kere geldi şimdi korunmayı bıraktık o yüzdende etmek istemiyorum benim gibi olupda sağlıklı gebelik geçirenlerin sözlerine ihtiyacım var gibi hissediyorum

Canim ben suan 8 haftalik oldum bos gebelik ve kurtajdan 3 ay sonra hamile kaldim suan iyi cok sukur bebek var kalp atisinida gorduk bir sorun olmazsa suan saglikli bir gebelik geciriyorum korkma bos gebelik sonrasi hemen hamile kaliniyor ve saglikli gebelik oluyor insallah seninde olur

İnşallah ben iki kere yaşadım boş gebeligi bir şey daha sorsam. Cevaplarsanız sevinirim şimdi benim adetim bu ara olmam gerekir normalde yarın falan olmam gerekir ve boş bu ay denedik vajinal kurulaşmaya başladı eğerki hamileysem bilmiyorum ama akıntı genelde tutununca oluyormuş senin varmı akintin olması pazartesi test yaparım da içimde beninyiyen bir şey var keşke denemeseydik diye pişmanım aynı şeyleri yaşamak çok zor bide kuru olunca şaşırdım

Yoo ben hamile kaldigim ayda hic bi sekilde akintimda artis olmadi gayet kuruydum insallah istedigin gibi olur iki kez yasadin genetige gitmedinmi bi arastirsaydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…