Düşük yaşadıktan sonra hamile kalanlar bakabilir mi

myrainbowbaby

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
348
109
Kızlar merhaba 10 haziran sağlıksız gebelik sonucu kürtaj oldum doktorum iki regl dönemi beklememi söyledi ve bu ay ovulasyon testi ile tekrar denemeye başladık 30 Eylül bat tarihim. Sormak istediğim hamile kaldığım ay göğüslerimde hassasiyet ve damarlasma ile anlamıştım ve regl öncesi o ağrım olmamıştı ara ara saniyelik kasik ağrılarım oluyordu sadece. Kürtaj sonrası açıkçası eskiden yaşadığım hicbir regl belirtisini yaşamamaya başladım, regl olmadan önce gelen ağrılarım yok oldu ve göğüslerim şişer acırdı o da olmuyor...Bu durumu yaşayan ve kürtajdan sonra hamile kalan arkadaşlarım belirtilerinizde farklılık olmuş muydu :/Ayrıca bu ay ovulasyon testinde yumurtlama gördüm ama hamile kaldığım aydaki gibi bir pik olmadı sadece önceki günlere göre daha koyu idi. BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARIM YARDIMCI OLUR VE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM 🩷

Bende 21 haziranda kürtaj oldum henüz bir gebelik olmadı fakat dediğiniz gibi benimde adet belirtilerim artık olmuyor. Kanamadan önce ağrıdan dolayı acillik olurdum iki aydır bi bakıyorum aa adet olmuşum diyorum hayatımda ilk kez :) endişelenmeyin ben iki aydır gidiyorum kontrole bir sıkıntı yok

Ben geçen sene temmuz da kürtaj oldum. 2 adet bekledikten sonra tabiki düşünebilirsin ben çok denedim tutmadı 5 ay önce kimyasal geçirdim sonrasında ovulasyon testi ile yaptı. Ve tuttu çok şükür 13 haftalık hamileyim :) stres yapmayın çok düşünmeyin oluruna bırakın. Ovulasyon güzel takip edin değerlendiri. Olur

Ben geçen sene temmuz da kürtaj oldum. 2 adet bekledikten sonra tabiki düşünebilirsin ben çok denedim tutmadı 5 ay önce kimyasal geçirdim sonrasında ovulasyon testi ile yaptı. Ve tuttu çok şükür 13 haftalık hamileyim :) stres yapmayın çok düşünmeyin oluruna bırakın. Ovulasyon güzel takip edin değerlendiri. Olur
Yaa Allahım inşallah bana da nasip eder siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebisinizi 🥹 peki bu hamileliğinizde ne gibi belirtileriniz olmuştu

Merhaba. Geçmiş olsun. Inşallah saglikli bir bebişin olur. Ben gebelige hazirlik topigi açtim. Oraya kayit olabilirsin. Istedigin bütün sorularin cevabini alabilirsn.

Yaa Allahım inşallah bana da nasip eder siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebisinizi 🥹 peki bu hamileliğinizde ne gibi belirtileriniz olmuştu
Ya şöyle söylemek gerekirse açıkçası planlayarak yapılmış bir şey olduğu için ovulosyon testi ile çünkü yaptım adetimin geçmesini bekledim iki gün, gecikince test yaptım öuye erken bi belirtim yoktu

Ya şöyle söylemek gerekirse açıkçası planlayarak yapılmış bir şey olduğu için ovulosyon testi ile çünkü yaptım adetimin geçmesini bekledim iki gün, gecikince test yaptım öuye erken bi belirtim yoktu
Anladım ben de valla bat bekliyorum deduginiz gibi sadece önceki hamile kaldığımda göğüslerim çok belli etmişti kendini şimdi öyle olmayınca üzüldüm 🥺🥺

X