Düşük yaptım

bebissssim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2024
26
8
28
Merhaba hanımlar düşük yapmıştık daha önce de yazdım zaten 15 gün sürdü kanama leke falan derken başta kanama ile başladı zaten sonra azalmaya başladı doktora da henüz gitmedim beta HCG nin düşmesini bekliyorum 07.53 olmuş haftaya tekrar kan vericem doktora gideceğim bu kez lekeye çevirdi kahve lekeler geldi sonra sa bitti bugün 22. Gündeyim akıntım var sanki yumurtlama oluyor gibi hissediyorum sizce olabilir mi tam ortasındayım çünü tekrar hamile kalma ihtimalim var mı bilgisi olan yazabilir mi ? Yumurtlamadaki akıntı gibi akıntım oluyor çok fazla hemde korunmasız ilişki yaşadım dün de tutma ihtimali ne kadar olabilir acaba

Selamlar oncelikle cok gecmis olsun dusukten sonra hemen yumurtlayabilirsiniz, oyle bi akinti gorduyseniz de yuksek ihtimal yumurtlamadir. Tutmasi cok muhtemel, genelde bazi doktorlar rahim duvari rahim toplansin diye 2-3 ay bekletiyolar ama benim doktorum hemen deneyebilirsiniz boyle durumlarda daha hizli tutar demisti. Ben 3.ayda tekrar gebe kalmistim Icinizi ferah tutun, iyiyseniz denemeye devam edin. Vucudunuz hizli toplamis normale donmus. Cok sevindim.

Çok teşekkür ediyorum ayy gerçekten mi eğer öyle olursa bu sürpriz olacak bize yine umarım tutar daha yeni evliyim ilk gebeliğim olacak düşükten sonra ikinci oluyor tabi bu eğer tutarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…