Düşük yaptım

busra3406

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
5
2
27
Herkese merhaba. 5 gün önce sürpriz bir sekilde hamile olduğu öğrendim. Eczaneden hamilelik testi için kit aldım ve ayriyetten o gün içerisinde doktora giderek kan testime baktırdım beta hcg değerim 34.29 çıktı ve 3 haftalık hamile olduğumu fakat kesenin daha oluşmadığını öğrendim ve havalara uçtum fakat çok uzun sürmedi. 2 gün öncesinde düşük yaptım çok yoğun bir şekilde kanamam oldu ve hastaneye gittim. Şimdi ben 1 sene önce poliskistik over olduğumu öğrenmiştim düşük yapmam da bu hastalık mı sebep oldu ne yapmalıyım İstanbul’da hangi hastaneye veya özele gitmeliyim gitmeden önce endokrin dahiliye doğum bölümlerinden hangisinden başlamalıyım hastane ve doktor önerirseniz sevinirim yardım edin

Gecmis olsun, dusuk degil kimyasal gebelik yasamissiniz. Onumuzdeki ay tekrar deneyebilirsiniz.

Acile gitmedin mi? Birde poliskistik overin varsa genetiğe gitmen önerilir tedavi için

Birde kese görünmeden düşüklere kimyasal denir düşük kese ve bebek olunca deniyor ben ikisinide yaşadım

Çok geçmiş olsun bitanem!
Bir kaç doktor önerebilirim İstanbulda, hangisi sana yakınsa sen seçersin.
Beylikdüzü- Dr. burcu özmen kaya
Şişli- Hanifi Şahin
Maslak- Bülent Tıraş

Bende kimyasaldan 3 ay sonra hamile kaldım şuan hamileyim kesinlikle gebeliğe engel bir durum değil

Gecmis olsun, dusuk degil kimyasal gebelik yasamissiniz. Onumuzdeki ay tekrar deneyebilirsiniz.
Merhaba yaklaşık 1 haftadır adet olacakmışım gibi alt karnımda gerilme tarzı his vardı. Hep böyle olur. 3 gün önce gebelik testi yaptım pozitifti doktora gittim keseyi gördüm 5 haftalık olduğunu öğrendim. Ama adet olacak gibi o gerinme hissi ara ara geliyor. Bir de kahverengi akıntım oluyor az bir şey. Dün pembe kahverengi oldu. Bu kahverengiler normal mi yaşadınız mı siz de ? Daha öğreneli 3 gün oldu ama korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…