Aile Planlaması Düşük yaptim yine olursa!?!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

elfmk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
3
0
34
Bir ay once dusuk yaptim yani bebegin kalbi durdu cok saglikli oldugumuzu soyleyen doktorumuz boyle durumlardada gorulebilecegini soyledi ama ben ikici hamileligimden korkuyorumm en az 3 ay beklememiz lazimmis pihtilasma durumdan korktugum icin bugun doktoruma gittim bir kac test yapildi sonucumu bekliyorum bir kac gune cikacak ins

Bende Ocak 25 inde bebeğim 2 aylıkkken gelişimi durdu ve daha sonrasındakalp atışları da durdu kürtaj olmak zorunda kaldım ...ilk adetimden sonra hamile kalmak için işlemlere başladık. Ama halen 3. Adetimi yaşıyorum ve hamile kalmış değilim ,bende tekrar aynı sorunları yaşayacakmışım endişesi var ...sizlerede geçmiş olsun ...umarım en yakın zamanda iyi haberler alırız ve mutlu oluruz :)

Arkadaşlar lütfen yardımm! !!benhamileydim dusuk yaptim agrilarim hala oluyor içeride parça kama ihtimali var rahim duvarı kalınlaşması görünüyor. Hala. doktora alttan baktirmaya korkuyorumlütfenyardimmm. Ne yapacağım hiç bilmiyorum vajinismusuyenmedenhamile kaldım ve baktırmanmamıştır belkide tehlikeli olacakyardımlarınıza muhtacim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…