düşük yaptım nezaman normale döncem

peki ya ben kaç gün çinde ayağa kalkarım tam olarak hani kaynanam düşük yaptığıma inanmıyorda o açıdan ben bunu merak ettim hem de çok

canım ben oğlumdan önce 2 düşük yaptım öyle 2 ay falan yazmış kızlar ayağa kalkma diye olurmu öyle şey canım kendini iyi hissediyorsan kalkabilirsin ama aykalrına falan dikkat et üşütmemeye özen göster yeterl,i kaynana gelince boşver konuşsun dursun hepsi aynı :KK70: bunların

bilmiyorum,çok üzgünüm bidaha tedavi olmaya bile korkuyorum her türlü genetik testten sonra ancak düşünürüm bebeği,8 haftalıktı herşey kese falan normaldi ama kalp atışı duyulmadı ölmüş yıkıldım ya kimse yaşamasın o anı eşimle dr yanına girdik kalp atışını duyacaz diye beklerken dr ölmüş dedi,neyse hayırlısı ama tavsiyem iyice herşeyi araştırıp öyle gebelik planlayın arkadaşlar.

nıfı canım benimde aynısı oldu ama ben kürtaj oldumbu benim üçünçü hamileligimdi ikisi düştü bundada kürtaj oldum gercekten cok acı bi durum bide benim hep üst üstte oldu kese sekiz haftalık görünüyo ama bebegin kalp atışları yoktu hemen kürtaj oldum sonra doktor benden genetik taliller istedi ve benim kanımda kanpıhtılaşması cıktı o yüzden bebek gelişmiyomuş şimdi hamile kaldımmı dokuz ay boyunca hergün igne vurulcam belki sendede vardır kanpıhtılaşması cok gecmiş olsunallah kimseye yaşatması bu acıyı ama yinede halimize şükredelimki hamile kala biliyoz inşallah bizede bebegimizi kucamıza almayı nassip eder allahım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

şeker pembe,nıfı, sema kocer çok geçmiş olsun.
allahım böyle acıları bir daha yaşatmasın inşallah.
inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsınız,sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.
kendinize iyi bakın.

canim ya cok gecmis olsun allah sabir versin uzulme herseyin hayirlisi olsun

ben de yilbasinda 7 haftalik hamileyken düsük yaptim bebegim ölmüstü o yuzden..

dr um kurtajdan sonra kontrol etti hersey gayet iyi rahimde falan bir sorun yok dedi..
ama 3 ay korunman gerek dedi..ben kurtajdan sonra cok rahattim hic agrim olmadi cok sukur
sadece biraz belim agridi o da hemen gecti.sen de kendine dikkat et canim ve ozellikle usutmemeye dikkat et sicak tut kendini tekrar gecmis olsun

Canim Hepinize çok Geçmiş Olsun Benimde 2 Tane 8 Haftalikken Kalpleri Atmadiği Için Bebeklerim Kürtajla Alindilar Ben Kürtajdan 1 Gün Sonra Hemen Ayağa Kalktim Insan Yattikça Psikolojikman çok Etkileniyor Ben Evde Bişeylerle Kendimi Oyaladim 5 Gün Sonrada çalişmaya Başladim Allah Isteyen Herkese Bizede Bebeklerimizi Kucağimiza Almayi Nasip Eder Inşallah

X