düşük yaptım nezaman normale döncem

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
dün düşük yptım daha doorusu önceki gece şimdi merak etiğim ne kadar sonra ayaklanırım yani normal olarak dawranmam doğru

kızlar düşükten ne kadar sonra normal hayata dönüş ypılabilir hani herşey normale döner

peki ya ben kaç gün çinde ayağa kalkarım tam olarak hani kaynanam düşük yaptığıma inanmıyorda o açıdan ben bunu merak ettim hem de çok

dün düşük yptım daha doorusu önceki gece şimdi merak etiğim ne kadar sonra ayaklanırım yani normal olarak dawranmam doğru

geçmiş olsun canım. bende perşembe günü düşük yaptım.kasıklarımda ağrı var.ama ayaktayım yani.doktor dikkat et 2 ay üşütme dedi. eğer istiyorsan 2ay sonra tekrar olur dedi.

canim bende dusuk yaptim ve kanamam 40 gun sonra bitmisti ama herkeste ayni olmuyor canim benimki 2 aylikti 40 gun surdu seninki 1 aylik falansa belki 30 gun surer!!!gecmis olsun canim!!

nıfi aynı benimde seninki gibi oldu. kalp atışını duymaya diye gittik doktora 8haftaya girmişti.ama doktor sadece kese gözüküyor düşük bu dedi ve hemen kürtaja alıcam seni dedi.ve bebeğim gitti.

teşekkür ederim kızlar en kısa zamanda ayağamı kalkmalıyım inanmıyolar çnk bana hemde kaynanam kayınpederle kaynıma gelince ilmiyorum kaynım hiç bişi demedi ama kısmet bakalım ben nekadar sonra ayaklanmalıyım onu merak ediyorum kanamam hafifledi doktor şanslısın çnk kanaman azalmış dedi hastahaneye gitmek için taxi durağına indim yürüyerek kaynanamda nasıl yürüyerek gitmişim yalan söylüyomuşum öle dio moralim bozuk

canim bende dusuk yaptim ve kanamam 40 gun sonra bitmisti ama herkeste ayni olmuyor canim benimki 2 aylikti 40 gun surdu seninki 1 aylik falansa belki 30 gun surer!!!gecmis olsun canim!!

doktor çok şanslısın kanaman hafiflemiş allah senden yanaymış dedi kafamı karıştıran malum kaynanam inanmıyo ya kaç gün sonra ayağa kalkmalıyım

bosver sen kaynanani canim kendini iyi hissedince kalk ayaga ...ben hic yatmadim dusukte oyle yatak dosek falan televizyonun karsisinda uzandim hep ev isleri yemek hepsinide yaptim..kasma kendini bence!!!

canım kanamam azaldı benim yok gibi arada parçalar halinde gelio

Geçmiş olsun canım ben de Aralık ayında düşük yaptım. Kalp atışları oluşmadığından hemen hemen 2 aylıkken kürtaj olmak zorunda kaldım. Ben hemen normal hayatıma geri döndüm. Çok hafif bir karın ağrım oldu kürtajdan sonra, kanamam da 5. gün başladı 10 güne yakın az az oldu. Yani çok sıkıntı yaşamadım. Adetim de kürtajdan 28 gün sonra geldi ama henüz yeni yeni düzene giriyor. Elinde olmadığını biliyorum ama stres yapmamaya çalış. Sanırım sen kürtaj olmadın. Hemen toplar vücudun kendini merak etme.

Son düzenleme:
Seker pembe,Nıfı,Sena kocer hepinize geçmiş olsun canlarım.Çok üzüldüm anlatamam üzüntümü...

Bende 5 haftalık hamileyim bugün keseyi gördüm.2 hafta sonrada kalp atışlarını görcem ama şimdi o 2 hafta nasıl geçer bu okuduklarımdan sonra bilmiyorum.Okurken bile canım yandı.Allahım kimseye bu acıyı yaşatma.

Kızlaer dua edin bana lütfen göreyim bebeğimin yaşadığını (

Seker pembe,Nıfı ve Sena kocer çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın birdaha göstermesin inşallah. Sağlığınız yerinde olduğu sürece birdaha olur inşallah bebişleriniz.bundan sonrakiler sıkı sıkı tutunsun dilerim Allahtan.

Darkinlife iki hafta sonra hayırlı haberlerinle geleceksin inşallah merak etme ve stres yapma lütfen. şuan bu mutluluğun tadını çıkar.umarım çok keyifli bir hamilelik geçirir ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. Rabbim olmayanlarada bebiş nasip etsin,banada hayırlısı ile
Dualarımız seninle o kalp atışlarını duyduğun gün bana müjdele canım.kendine iyi bak öptüm.üzme tatlı canını ya

Sağol canım inşallah güzel haberle gelirim.Ne bileyim stres yaptım birden.
İnşallah olmayan herkes en kısa zamanda yaşar hamişliği.Bende inşallah kollarıma alabilirim minik kuşumu
İnşallah müjdeleyebilirim canım 2 hafta sonra.Sağol canım benim.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…