Düşük yaptım kendimi suçlu hissediyorum

mgnur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
4
0
36
Kızlar 9+3 günlük bebeğimi kaybettim hiç birseyim yoktu arada hafif ağrılarım oluyordu oda normal diyorlardı ilk gebeliğimdi eşimle cinsel birliktelik yaşamadık ama bunu utanarak söylüyorum benim cinsel istegim çok artmıştı normalde hiç böyle biri değilim ama hamileliktemi bilmiyorum o gün sabah esim işe gittikten sonra kendime masturbasyon yaptım biraz boşaldım rahatladım ama sonra akşam kasiklarimda şiddetli ağrı oldu ardından kanamam eşim birseymi yaptın temizlikmi yaptın dedi ben hiç birsey yapmadım dedim diyemedim çünkü öyle birsey yaptığımı ve sonunda kanama yüzünden bebegimin kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım kendimi çok suçlu hissediyorum çok pişmanım eşimin yüzüne bakamıyorum kimseye birsey anlatmıyorum bir daha çocuğum olurmu Rabbım beni affederim bilmiyorum benim gibi bu durumu yaşayan varmi yoksa bir tek benmi aptalım bebegine kıyan anneyim

Masturbasyon yaptığınız için bebeğin kalbi durmaz kendinize yüklenmeyin denk gelmiş ikisinin aynı gün olması. O haftaya kadar bebekte bir sorun görseydi doktor size uyarı yapardı ilişki kasılma konusunda. İlk haftalarda böyle kayıplar yaşayan çok kadın var sağlıklı olmayan gebelikler tutunmaz genelde.

Bilmiyorum kendimi çok suçluyorum hemen durmadı bebegimin kalbi 2.gun dayandı ama basaramadı doktor o kadar kanamaya dayanmasi zordu zaten dedi sağlıklı gebelik olsaydı dururdu dedi ama bilmiyorum belki ben oyle bisey yapmasaydim dururdu birsey olmazdı diyip duruyorum bu bebeği eşimde bende cok istiyorduk eşim çok üzüldü ağladı onu oyle görünce ben daha kötü oluyorum

Kendinize yüklenmeyin inanın hiçbir suçunuz yok sağlıksız gebelikse siz üç ay boyunca yataktan hiç kalkmasanız kendinizi streç filme sarıp hiç hareket etmeseniz bile düşerdi. Ne mutlu ki hamile kalabiliyorsunuz en kısa zamanda sağlıklı bir süreçle hamilelik duygusunu yeniden tatmanız dileğiyle

İnşallah çok sagolun Allah isteyen herkese nasip etsin bana da tekrar nasip etsin inşallah en kısa zamanda

Çok normal üzülmesi sizde en az onun kadar üzülmüşsünüzdür. Ama olanların sizinle ilgisi yok tekrar sağlıklı gebelik nasip olsun inşallah ben 14 haftalıkken öğrendim sağlıksız gebelik olduğunu kendim sonlandırmak zorunda kaldım böylesi cok daha zordu keşke siziki gibi vaktinde kendisi gitseydi onu tercih ederdim. Sonrasında hemen yine hamile kaldım sizinde vakti gelince olur merak etmeyin.

Aminn inşallah çok sagolun yorumlarınızı ağlayarak okuyorum şu an inanın. hamile kalabiliyorum ama zor hamile kalanlardim yaşım 34 o yüzden korkuyorum bir daha olmazsa diye sizinde Allah kucağıniza almayı nasip etsin bebeğinizi inşallah. bana da nasip etsin tez zaman da yoksa bu psikolojim asla düzelmez

Tekrar olur siz kalbinizi ferah tutun kötü düşünmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…