Düşük yaptım dr 40 gün sonra regli olacaksın dedi

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
kıslar bi hafta önce düşük yaptım hastanede boş gebelikmiş bugün kontrole gitiim 3 ay koruncaksın diyo ve 40 gün sonra regli olcan diyo ben hemn hamiş olmak istiyorumm çünkü 5 yıldr bekliyorum gel artık yeni başlasam korunmasam nolur acaba hiç bilmiyorummmmm:çok üzgünüm:

arkadaşım merhaba.bende 2ay önce düşük yaptım.doktorum bir adet dönemin geçsin yeterli dedi.vucudun kendini toparlaması, için.hakkı,nda hayırlısı olsun.

:nazar: inşşlh öle olur hemn hamiş oluruz bıktım artık gelsin meleklerimizz:Saruboceq:

öncelikle geçmiş olsun
evet doktorun doğru söylemiş 40-45 gün sonra regl olunuyor
bebeğini kaybedenler topiğinde senin gibi bir sürü kişiyiz ve hepimizde normal adetten daha uzun sürede adet olduk tecrübeyle sabittir....
en azından 2 adet beklemeni öneririm
inşallah kısa sürede hamile kalırsın

arkadaşlar kimyasal gebelikten sonradamı adet gecikmesi oluyo adetim 28 günde bir olurdu şaşmaz hiç sağolsun... geçen ay kimyasal gebelik geçirdim..adet oldum üzerindne 30 gün geçti hala adet olmadımm..bendemi 40 gün sonra olucam acaba

arkadasım sence mantıklımı bi düşüğün arkasından hemen hamile kalmak???? vücudun önce kendini toplasın yeni bebeğe hazırlık yapsında ondan sonra düşün bence

arkadasım sence mantıklımı bi düşüğün arkasından hemen hamile kalmak???? vücudun önce kendini toplasın yeni bebeğe hazırlık yapsında ondan sonra düşün bence[/Q
bebeğini kaybedednin halinden yine kaybedenler anlar arkadaşım uzun süre bebek beklemek sonunda ona kavuşmak ve sonnunda bu hüsranı yaşamak öle bi acıki tarifsizz... hemen bebek istemekde en doğal hakkıdır bi annenin anne kendini hazır hissediyosa... biraz daha düşünceli olalım lütfenn....

canım yeni bi bebiş istemen çok normal heleki hamile olduğunu düşünüp düşük yaptıktan sonra ama unutma tekrar üüzlmemek bebeği sağlıklı büyütmek için vucudunun nve rahminin toparlanmasını bekle ben ilk bebeğimi düşürdüm ve 1 adet dönemi sonrası kızıma hamile kaldım ve doğum yapana kadar vucutr zayıf oldu için çok çektim o kadar çokki yazsam bitmez ve lütfen 3 adet dönmemi bekle hiç bişi kaybetmezsin bebeiş haberlerini okumak dileğiyle

liberty selam size bir şey sorucam ben 26 sında adet oldum 29 unda bitti günden bu yana bende sabah ve akşamları mide bulantısı ve aynı zamanda sağ kasıkta ağrı bacağa vurma neden olur birde arada sırt ve bel ağrısı arada çekiyorum teşekkürler sizce hamilemiyim sağolun birde hamile kalma teknikleri nasıl teşekkürler

canım inşşşlh hamişsindr bunlar bence hamiş belirtisi sakın ialç felan kullanma kendini yoracak şeyler yapma:1hug:

kıslar zaten bu düşükten hemen sonra istesemde hamiş kalamam en az 1 ay geçmesi lazım hem bakalım sonra istesemde hemen olmıcakki yani benimki kolaty kolay hamişlik bi durum diil
bazılarımız ben 1 ay sonra olcam diyo ve oluyo tabi vucut nezamn kabul eder bilmem herşeyin hayrlısı tabi dr 40 gün sonra regli olcan diyo yani istesemde hemn olmıcak benim ama şunuj duydum düşükten sonra hemn hamişin olması daha kolay olunuyomuş doğrumudr acaba bi bilgisi olan varmı? yani düşüğün bi ayağı içerde derlerCADIARZU

merhaba kızlar ben 29 kasımda kürtaj oldum. doktorum 15 gün kanama olur sonrasında 40 gün sonra adet olursun dedi fakat benim kanama 1 ay az az da olsa devam etti. 31 aralıkta adet şleklinde biraz yoğun ve ağırılıya cevirdi. yani dokturumun dediği hiç bişey olmadı aradım normal dedi sizcede normalmi?

bazılarının çok sürermiş korkma normaldir rahat etmek istersen bi dr danış derim canım :1hug:

merhaba,bende bebeğimi iki aylıkken kaybettim ve kürtaj oldum.kürtaj olduktan sonra hemen yumurtlama oluyor sakın bu arada hamile kalmam diye düşünmeyin hemen hamile kalınıyor.yani adet olmama 40 gün var yumurtlama olmaz diye düşünmeyin.bu yanlış bilgi yüzünden çok kişi kürtaj sonrası tekrar gebe kalıyor.

X