Düşük yaptım 1 hafta kanamam oldu kesildi 1 hafta sonra tekrar başladı normal mi?

Oxygeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
169
14
28
5 haftalıkken düşük yaptım kürtaja aldılar 1 hafta boyunca kanamam oldu ve kesildi kontrole gittim muayene ettiler bittiğini söylediler ilişkiyede girebilirsin dediler bittikten 1 hafta sonra kanamam tekrar basladı ama çamasırıma bulasmıyor silince veya idrarla karısık geliyo normal dururken gelmiyo doktora gidilecek bir durum var mıdır normal midir yardımcı olabilecek var mı?

Parca kalmis olabilir canim her ihtimale karsi muayene olmanda fayda var

Bende de öyle olmuştu. Doktorum normal dedi. Ara ara kanama ve akıntılarım oldu ama kürtajdan bir ay sonra normal adetim başladı, sonra düzene girdi.
Parça kalmış mıdır bilemiyorum ama ben doktora telefonda sordum ve bana normal olduğunu söyledi. Sanırım sıklıkla karşılaşılan bir durum.

Canım akıntı şeklinde gelirse normaldir ama yoğun adet kanaması seklinde olursa sıkıntı olabilir. Bende de aynısı oldu iki doktora gittim rahim temiz dedi. Sadece enfeksiyon kapmış o da olabilecek birseymis antibiyotik fitil kullandım ağrım vardı geçti. İlişki için için 2 hafta uzak durmayı öneriyorlar.

X