DÜŞÜK YAPIYORUM

Neisimkoyucam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
167
40
27
Merhaba arkadaşlar ben 8 haftalık gebeyim bundan 1 hafta önce kahverengi ve pembe lekelerim oldu ve hiç kalbini duymamıştım zaten ve ayrıca 7. Haftada kesemin biraz küçük olduğunu söyledi 9 mm falandı. Bende doktora gittim ve Beta düşmüş 1390 na sonra vajinal muaynede kese rahme iniyor dedi. Bugün birdaha kan verdim 1100 çıktı kontrol edilmedi Pazartesi tekrar beta bakacakmış. Kürtaj olmak istemiyorum kendiliğinden düşer mi doktor çok aşırı kanaman varsa kürtaj dedi benimde artık regl kanı gibi normal geliyor sizce ne olur betadan bakıldığı üzere düşüyor gibi. BİLGİSİ OLANLAR LÜTFEN CEVAP 🙏

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben 8 haftalık gebeyim bundan 1 hafta önce kahverengi ve pembe lekelerim oldu ve hiç kalbini duymamıştım zaten ve ayrıca 7. Haftada kesemin biraz küçük olduğunu söyledi 9 mm falandı. Bende doktora gittim ve Beta düşmüş 1390 na sonra vajinal muaynede kese rahme iniyor dedi. Bugün birdaha kan verdim 1100 çıktı kontrol edilmedi Pazartesi tekrar beta bakacakmış. Kürtaj olmak istemiyorum kendiliğinden düşer mi doktor çok aşırı kanaman varsa kürtaj dedi benimde artık regl kanı gibi normal geliyor sizce ne olur betadan bakıldığı üzere düşüyor gibi. BİLGİSİ OLANLAR LÜTFEN CEVAP 🙏
BİLGİSİ OLAN YOKMU

Merhaba çok geçmiş olsun. İnşallah kendiliğinden düşer , düşmezse de yapabilecek bir şey yok kürtajla alabilirler . Üzmeyin kendinizi her şey istediğiniz gibi olsun 🌹

BİLGİSİ OLAN YOKMU
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun 🙏🏻Ben de aynı durumdayım sonucunuz ne oldu acaba ?

Mer
Geçen hafta gittim bakıldı ama rahimde bişey yok denildi şükür. Sizin nasıl ilerliyor beta hcg düşüyor mu
ha ben bıgün gittimm kontrole doktor rahim içi temizlenmiş ama rahim ağzında küçük bir parça kalmış kürtaj yapmamız gerekebilir dedi o kadar çektim 15 gün oldu kanamamda durdu napıcam bilmiyorum yarın farklı bir doktora daha gideceğim sanırım

Benimde kese düşmüş dediler içinde parça var kendi düşmezse kürtaj dediler kendi kendine düşürmek çok ağrılı mı siz nasıl yaptınız ?

Benimde kese düşmüş dediler içinde parça var kendi düşmezse kürtaj dediler kendi kendine düşürmek çok ağrılı mı siz nasıl yaptınız ?
Korkutmak istemem ama benim çok aşırı sancım olmuştu ayakta duramayacak hale gelmiştim ama ağrısı az olanları da duydum bünyeye bağlı sanırım

Ben çok ağrı çekmedim sadece kanamam uzun sürmüştü
Benimde iki gündür kanama devam ediyor inşallah parça düşmüştür de kürtaja gerek kalmaz benimde şu an aşırı ağrı yok zaman zaman oluyor. Sizin kaç günde düştü ? Normalde doktor yarın çağırdı beni ama bi kaç gün daha beklemek istiyorum düşer diye

Benimde iki gündür kanama devam ediyor inşallah parça düşmüştür de kürtaja gerek kalmaz benimde şu an aşırı ağrı yok zaman zaman oluyor. Sizin kaç günde düştü ? Normalde doktor yarın çağırdı beni ama bi kaç gün daha beklemek istiyorum düşer diye
Hiç bekleme canım 20 gün bekledim parça düşsün diye düşmedi pazartesi kürtaj oldum korkulcak hiç bişey yokmuş niye bu kadar bekledim diye kendime kızdım düşmeyince düşmüyor işte🫤

Hiç bekleme canım 20 gün bekledim parça düşsün diye düşmedi pazartesi kürtaj oldum korkulcak hiç bişey yokmuş niye bu kadar bekledim diye kendime kızdım düşmeyince düşmüyor işte🫤
ay yok o kadar zaman beklemem zaten sadece doktor yarın için çağırmıştı yarın değilde pazartesi gitmek istiyorum çünkü bugün sanki bir şey düştü gibi tam anlamadım ama hiç değilse 3 gün daha bekliyim dedim. Size de çok geçmiş olsun peki anestezili mi oldunuz bi de fiyatı ne kadardı tabi özelde olduysanız

Merhaba ben baktırdım aslında rahimde bişey yok denildi kürtaj olmadım ama hala arada lekelerim geliyor anlamıyorum kürtaj olmadığın için gelebilir dedi doktor ama anlamadım

X