Düşük yapan arkadaşlarr

bzbzbzb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
5
1
23
Merhaba arkadaşlar 3 Ekim'de maalesef düşük yaptım 12 gün sonra falan kanamam kesildi fakat sonrasında 2 gün sonra tekrar başladı 22 gün oldu bu normalmi yaşayan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz azalıyor artarak devam ediyor ve bu süreçte ilişkiye girsek zararı olur mu kanama varken hamile kalsak zararlı olur mu. (6+5 de düşük yaptım kürtaj olmadım kendine düştü)

Kanama varken ılıskıye girmemen gerekır dıye bılıyorum cok gecmeden bir dr a gorunmek gerek

Merhaba öncelikle geçmiş olsun, bende 27 Eylülde 6+5 haftalıkken önce ilaçla düşük yaptım sonra da kürtaj oldum benim kanamam 8 gün sürdü 40 gün sonrada normal adet oldum. doktorunuz muayene etti mi temizlenmiş falan dedi mi çünkü normalde bi toplu iğne ucu kadar parça kalsa bile kanama yapabiliyormuş beni de o yüzden kürtaja almışlardı ilaçla düşürmeme rağmen.Kürtaj neden yapılmadı acaba size? Normalde kürtajdan sonra 15 gün ilişki yasak ama sizin kanamanız varken ilişkiye girmeyin bence çünkü enfeksiyon riski var

Merhaba teşekkür ederim öncelikle evet gitmiştim parça falan kalmamıştı ama doktorum olur normal demişti kanamayı kesmesi için ilaç vermişti kanamam varken ilişkiye girmiyordum bu arada mesela kanamam tam bitti diyordum ilişki olunca tekrar başlıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…