Düşük ve yeniden tüp bebek

maydanooz

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
411
110
Merhaba

17ekimde kanamam geldi 7. Haftaydı düşğk yaptım. Normal regl kanaması gbi değil galiba düşğk kanaması mesela 5günde reglim bitmiş olurdu nerdeyse hala afedersiniz sümüksü bi akıntı geliyor ne zamana kadar sürer ?

Birde tekrar tüp bebek yaptırıcaz kısmet olursa önünüzdeki ilk reglde gitsem erken mi olur ?

Tutması için yapmam gereken bi tarama yeme içme ilaç takviyesi vs var mı önerebileceğiniz

Canım benim de tüp bebekle 7.haftalık bi düşüğüm oldu yoğun kanamadan. Bi kaç zaman sürdü sonra kesildi yeniden başladı ara kanama gibi değişik bi durumdu 3 ay kesildi başladı sürekli.
Doktorum bana 2.transfer için 3 ay ara verelim vücudun ve rahim kendini toparlasın çok fazla dışardan hormon aldın vücudun normaline dönsün arka arkaya yüklenme yapmayalım demişti.
Düşükten sonra insan direk yeniden hamile kalmak istiyor biliyorum ama sende önemlisin doktorun ne der bilemem ama vücuduna biraz zaman vermelisin. Düşük haftası küçük normal şartlarda çok ara verdirmezler ama tüp bebekte fazla ilaç hormon takviyesi yapıldığından biraz dinlenmek gerekiyor

Benim dondurulmuş embriyoydu normal siklusta transfer yaptı tek kullandığım transfer sonrası progestan oldu ama şimdş sıfırdan başlamamız gerekiyor dondurulmuş yok malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…