düşük sonrası yapılan testler için bilgilendirme !!!

eslaa

Annesinin Prensi ''EGE''
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
2.898
1.851
arkadaşlar herkese selam öncelikle 1 2 saat oluyor doktordan geldim bundan 9 ay önce 10 haftalık bir düşüğüm oldu. gelişimi olmadı. ondan 2 ay öncede 6 haftalık kalp atışı durma nedeni ile kürtaj oldum. benim gittiğim belirli bir doktor var 2 düşüğümde de o kürtaj yaptı. çok iyi bir doktor. 3 ay önce gittim bana düşükten 3 ay sonra gel demişti. ben 6 ay sonra gittim. her neyse bana sevk yazdı üniversite hast. düşük araştırılması için. ama malesef bizim bu hastaneler hemen sıra verirmi hayır.. her neyse öyle böyle randevu aldık doktor bir sürü test istedi 1 ay önce bir test için kan verdim. bugün protein s-c diye bir test yapıldı. şimdi sıra genetik testte 17 mart sabah 9 da genetik kan vermeye gidicez eşimle. doktor bana %80 gibi bir sonuç alabiliriz dedi. sorun varsa yoksa eğer bebekte sıkıntı olabiliyormuş. oda %30 luk bir kısım. doktorla çok fazla oturup konuşmadım zaten sonuçlar sonrasında romatizma testlerinide yaparız dedi. genetik test için sadece antibiyotik kullanma denildi bize. eğer ki 2 düşük varsa veya daha fazlası ise beklemeyin kafanız rahat olsun inanın ben çok sıkıntı çektim ama şimdi sadece bir testim kaldı. niye beklemeyin diyorum testleri devlet hast. olduğu için malesef 2 3 ay gibi bir sürede veriyorlar. yani bizim testler hazirandan önce çıkmaz. yaşım henüz 24 acelem yok rabbim ne zaman nasip ederse artık ama inanın hep içimde acaba biz demi bir sorun var sıkıntısı yiyip bitiriyordu. özel de ücretler çok yüksek hem gerek te yok açıkçası o kadar para vermeye. sadece bu genetik testleri yaptırıp sonrasında sonuç alan veya almayan varmı doktor sonuç alandan nasıl şeyler istedi almayana neler önerdi onları öğrenmek istiyorum nasıl bir süreçti. yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. b

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…