Düşük sonrası göğüste şişlik ve ağrı

haticeyyyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
13
4
26
Kızlar merhaba,

16+2 de düşük yaptım 3 gün önce. Dün ve bugün göğüslerim aşırı şiş ve ağrılı bir de sıvı geliyor yer yer şişliği ve ağrıyı azaltmak için sağmak mı gerekiyor ya da ne yapabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum

Sıvı gelmesi normal değil bence bir doktora gitsen iyi olur bende düşük yaptım geçen hafta içeride parça kalmış pazartesi vakumla temizledi doktor. Ama benimde sırtım çok ağrıyor doktor metiler ve doğum kontrol hapı verdi sırt ağrısından duramıyorum seninde sırtında ağrın var mı

Sırtımda ağrı var ama göğsümden düzgün duramıyorum diye ağrıyor sandım doktor 40 gün sonraya randevu verdi kontrol için birde 2 tane antibiyotik. Çok geçmiş olsun size kaç haftalıktı sizin

Merhaba canım ben de 15+3’te su gelmesiyle düşük yaptım çok zor günler geçirdim şu an çok şükür toparladım. Benimde göğüslerim çok sertti ve süt gelmeye başladı 3 gün sürüyor sonra geçiyor . Göğüslerini sıkı bir şekilde sar 2 gün kendiliğinden geri gidiyor fakat geçmiyorsa ve günlük hayatını zorlaştırıyorsa doktora görün bir ilaç vericek sana geçiyor hemen ben süreçte çok ilaç kullandığım için kullanmak istemedim

Çok geçmiş olsun zor bir süreç ne yapacağımı bilmiyorum Allah yardım etsin seninkinin sebebine doktor bir şey dedi mi genetiğe gönderdik biz ama sonuç çıkmadı daha

Canım bir şey sorabilir miyim ya ne zaman oldu düşük bir de regl oldun mu o kadar çok konuşmak istiyorum ki sığamıyorum hiç bir yere

Canım bir şey sorabilir miyim ya ne zaman oldu düşük bir de regl oldun mu o kadar çok konuşmak istiyorum ki sığamıyorum hiç bir yere
2 hafta önce oldu canım regli hemen olmazsın dedi doktorum 1 ay geçtikten sonra belki olur. Biliyorum ne eve sığabiliyorsun ne kendine. Biliyorum sonsuz bir acı var içinde . Çevrendekiler seni avutmaya çalışacak ya doğsaydı kaybetseydin ya hastalıklı olsaydı gibi bir sürü şeyler söyleyecekler ama kalbin soğumayacak neden diceksin belki neden ben . Ama nolur isyan etme Allah’a sığın ve sadece şükret .Her insan sınanır hayatında bizimkinde böyle olmuş olsun .Allah kulunun kötülüğünü istemez var bu yaşadıklarımızın mükafatı inan Allah evlat sevinciyle tekrar güldürecek inşallah kalbimizi. Biraz sabır sadece canım .

Allah büyük ne haddime isyan etmek Allah korusun hayırlısı buymuş deyip bekliyorum bakalım. Allah herkese sabır versin. Doktor bir şey dedi mi konu ile ilgili sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…